Saç Uzatma Mucizesi

Selam kızlar. Bu benceyi daha çok sizler için oluşturuyorum.Uzun bir süredir saç uzatma konusundaki soruları takip ediyor ve bu konuda sizleri tecrübemle aydınlatmak istiyorum. Uzun yıllar kuaförlük yaptım. Şu an alanım sağlıklı beslenme uzmanlığı ve yaşam koçluğu üzerine. Eğitimlerim devam ediyor. Genellikle hepimizin hayalidir upuzun ışıl ışıl saçlara sahip olmak.Kim istemez ki di mi?


Saç Uzatma Mucizesi

Hepimiz yeri geldiğinde saç dökülmesinden ve kopmasından rahatsızlık duyup türlü çareler aramışızdır. Kimimizde matlığından şikayet edip sağda solda internette duyduğumuz karışımları deneyerek sonuç olarak hüsrana uğramışızdır. Amacımız aslında güzel ve parlayan saçlar..

Saç Uzatma Mucizesi


Öncelikle size önereceğim yöntemi uygulamadan önce aklınızda bulunması gerekenler 👉sabırlı kararlı olarak bu yola çıkmaktır..☺Yoksa 'ben bu hafta yaptım, haftaya vaktim olmadı' diyecekseniz yol yakınken dönün derim, 1 kere veya 2 kere yapılan ise yaramıyor. İhtiyacımız olan 3 şey👉👉-🔴sinemaki otu ⭕tatlı badem yağı 🔵bemiks ampul 🖒 Miktarları da bir tutam sinemaki otu, içinde bulunduğu şişenin kapağı kadar tatlı badem yağı, 1 adet ampul🙂

Saç Uzatma Mucizesi
Kurun yapılışı aynen ☝ yukarıda belirtilen gibi. Ama ekleyeceklerim var. Bu karışımı saçınıza sürdükten sonra saçlarınızı tokalayın ve streç film sarin.
Saç Uzatma Mucizesi


5 dakika fon ısısı tutarak beklettiğiniz 1 saat boyunca 2 veya 3 kez fon tutun. Bir kaç dakika tutmanız yeterli. Sonrasında saçlarınızı yıkayın..

Saç Uzatma Mucizesi
ve kurutma makinesiyle uzaktan kurutun.
Saç Uzatma Mucizesi


Uygulama aralığı ise 8 hafta boyunca yani 2 ay boyunca haftada 1 , sonrasında 15 günde 1 uyguladığınızda bana teşekkür edeceksiniz. Yüzde 💯kesin sonuç.

Saç Uzatma Mucizesi


Ayrıca saçlarınızın hızlı uzamasında beslenmenin büyük rolü vardır. Et ,süt ,yumurta gibi protein ağırlıklı besinler saçların uzamasını kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda beslenmesinde de yardımcı olacaktır. 🍗🍼🍳 "Sen uyguladın mı, nereden biliyorsun" diyorsanız da geçtiğimiz kış 2 ay boyunca ve devamında 15 günde 1 uyguladığım bu kürle aşağı yukarı 6-7 cm saç uzattım. Ki normalde saçlarım uzamaz sarı olduğundan. Kopar kırılırdı.. Çevremdekiler Şu an saçların postijimi diyor.🖒😉😀 Görmek isteyen profildeki fotoma bakabilir. Bencemi okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Sevgiler saygılar.

Saç Uzatma Mucizesi
Cevapla