2023 Erkekler İçin Çanta Modelleri!

nirhamm

2023 özel tasarımı ile her zevke her tarza uyan bu çantalar ideal kullanımı ile hemen hemen erkeklerin sevdiği tarzda üretimi olmuştur. Kullanışlı ve de yüzde yüz deri tasarımı ile sizin için seçtiklerimizi her zaman kullanabilirsiniz.

Vintage Severlere: Gucci

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Gucci'nin erkeklere göre en güzel modellerini sunmaya başladı. Bunun yanı sıra çanta tasarımları ile 2023 e merhaba dedi. Yüzde yüz deriden üretilmiştir. Bambu saplarıyla uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Son olarak her kombine ayak uyduran bu tasarımı her yerde kullanacabileceksiniz.

Tam Bir Klasik: Montblanc

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Sadece evrak ve pc çantası olarak kullanabilirsiniz. Montblanc'in bu çantası tam size göre yüzde yüz deriden yapılmıştır. İtalya 'da üretilen bu çanta fermuarlı bir göze sahiptir.

Eller Serbest: Tom Ford

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Tom Ford' un bu postacı ile artık elleriniz serbest, son derece kullanışlı bu çanta kahverengi bir deriden yapılmıştır. Şık kombilerinizin olmazsa olmazı olacaktır. Ayrıca, İtalya'da üretilen bu çanta el çantası içinde kullanabilirsiniz.

Günlük Stil İçin Birebir: Bottege Veneta

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Cassette adını alan bu çanta Bottege Veneta tasarımı olan bu çanta, kağıt naylondan intrecciato tekniği ile üretilmiştir. Son derece hafif olan bu postacı çantası, genişliği ile temel ihtiyaçlarınızı koyabilirsiniz. Derinliği genişliği ile bir çok eşyanızı koyabilirsiniz.

Hem Konforlu Hem Şık: Brunello Cucinelli

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Şıklık yarışında galip gelmenize yardımcı olacaktır. Farklı renk seçeneği mevcuttur. İtalya'da deri kumaştan üretilen bu sırt çantası omuz askılarına sahiptir. Geniş bir iç kısma sahip bu çanta, her daim her zaman kullanabilirsiniz. Her zaman kullanacağız bu çanta spor tarzında ideal bir yapıya sahiptir. Pc ve özel eşyalarınızı pratik olarak yerleştirebilirsiniz.

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

2023 Erkekler İçin Çanta Modelleri!
17 Cevap