Gelin 24 damat 85 yaşında. Taze çiftimize bir yastıkta kocayın der miyiz?

fangoria u

24 yaşındaki Miracle Pogue, 85 yaşındaki koca Charles ile 2019'da Starkville'de bir çamaşırhanede çalışırken tanıştı ve ikili, bir yıl sonra ilişkileri başladı. Aralarındaki 61 yıllık yaş farkının hiçbir zaman sorun olmadığını belirten ikili dünya evine girerek en büyük hayallerinin çocuk sahibi olmak olduğunu söyledi.

Gelin 24 damat 85 yaşında. Taze çiftimize bir yastıkta kocayın der miyiz?

Kendi dedesinden 10 yaş daha büyük bir adamla evlenmenin eleştirilecek bir durum olmadığını ifade eden Miracle, “Yaş farkı bizim için hiçbir zaman önemli olmadı. Yaşı isterse 55 isterse 100 olsun. Ben sadece ona aşığım. Düğün günümüz harikaydı. Birlikte çok mutluyuz. Bir aile kurmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Gelin 24 damat 85 yaşında. Taze çiftimize bir yastıkta kocayın der miyiz?

Tüp bebek için çalışmalara başladıklarını ifade eden Miracle, “Charles’in çocuğu yok. Bu yüzden onun neslinin devam edebilmesi için çocuk sahibi olmak istiyoruz. Öncelikli hayalimiz bu. Onun enerjisine ve coşkusuna hayranım. Onun gibi bir çocuğum olmasını çok istiyorum” diye konuştu.(mynet)

Gelin 24 damat 85 yaşında. Taze çiftimize bir yastıkta kocayın der miyiz?