Time Dergisi 'Yılın Kişisi' adaylarını açıklamış. Sizin bu yılımın kişisi dediğiniz biri var mı?

zeynod

Listede yer alan birkaç ünlüyü sayayım size: BTS, Donald Trump, iklim aktivisti Greta Thunberg, Tom Cruise, YouTuber Mr. Beast... Ne garip bir liste olmuş ama😂

2021 yılın kişisi de Elon Musk seçilmiş bu arada. Dergi şöyle bir yazı yayımlamış:"Musk, bir ömür boyu kendisinden nefret edenlere meydan okuyarak geçirdi ve şimdi öyle görünüyor ki, sonunda başarısını kanıtladı. 2021, Elon Musk’ın yılıydı"

Elon Musk

Yani ben pek katılmadım bu görüşlere. O yüzden size soruyorum: Yılımın kişisi dediğiniz biri var mı?

Time Dergisi 'Yılın Kişisi' adaylarını açıklamış. Sizin bu yılımın kişisi dediğiniz biri var mı?