Dua Lipa Arnavutluk vatandaşı oldu! Hangi ülkenin vatandaşı olmak istersiniz?

MeraklıModacı

Arnavutluk Cumhurbaşkanı Dua Lipa'nın Arnavutların ününü tüm dünyada yayma rolüyle vatandaşlık verildiğini söyledi. Tatlı mı tatlı şarkıcımız Kosova asıllı İngiliz vatandaşı. Zaten Dua'ya ne zaman baksam o Balkan güzelliğini hep görürdüm. Şimdi tam olmuş😍

Dua Lipa

Peki siz hangi ülkenin vatandaşı olmak istersiniz?

Dua Lipa Arnavutluk vatandaşı oldu! Hangi ülkenin vatandaşı olmak istersiniz?