Rihanna:"Bütün burçlar boğadan iyidir" demişti şimdi ise boğa burcu oğlu oldu! Hiç büyük konuştuğunuz şey başınıza geldi mi😅?

DorothyBabe
Merhabalar Herkese🌸

Rihanna:Bütün burçlar boğadan iyidir demişti şimdi ise boğa burcu oğlu oldu! Hiç büyük konuştuğunuz şey başınıza geldi mi😅?
Rihanna 2015 yılında "Boğa burcundan daha iyi bir burç söyleyin" gönderisine "Bütün burçlar" yazmıştı ve şimdi oğlu boğa burcu😂
Rihanna:Bütün burçlar boğadan iyidir demişti şimdi ise boğa burcu oğlu oldu! Hiç büyük konuştuğunuz şey başınıza geldi mi😅?
Hiç büyük konuştuğunuz bir şey başınıza geldi mi?
Rihanna:"Bütün burçlar boğadan iyidir" demişti şimdi ise boğa burcu oğlu oldu! Hiç büyük konuştuğunuz şey başınıza geldi mi😅?