Tuğba Özerk’in yürüyüş kıyafeti 740 bin TL! Yürüyüş yaparken ne giyiyorsunuz?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Tuğba Özerk’in yürüyüş kıyafeti 740 bin TL! Yürüyüş yaparken ne giyiyorsunuz?
Tuğba Özerk yürüyüş yaparken görüntülendi. Özerk'in yürüyüş kombininin değeri bir milyon liraya yakın çıktı. Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülenen Tuğba Özerk'in üzerindeki kıyafet ve aksesuarların değeri Sabah tarafından haberleştirildi. Görseldeki kıyafet ve aksesuarların toplam değeri 740 bin lira olarak hesaplandı. Sabah'ın haberine göre; ünlü popçunun üzerindeki kıyafet ve aksesuarların toplam değeri 740 bin liraydı.
https://www.mynet.com/tugba-ozerk-in-yuruyus-kombininin-fiyati-soke-etti-400829-mymagazin
Tuğba Özerk’in yürüyüş kıyafeti 740 bin TL! Yürüyüş yaparken ne giyiyorsunuz?