Bülent Ersoy, "Arap atı gibiyim maşallah" dedi. Sizce en iyi at cinsi hangisi?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Türk Sanat Müziği'nin usta isimlerinden Bülent Ersoy, Bursa'da bir güzellik merkezi açılışı öncesi gazetecilerle sohbet etti. Usta sanatçı, kendisine "Arap atı gibiyim maşallah" diyerek övgülerde bulundu.
https://www.mynet.com/bulent-ersoy-dan-iddiali-aciklama-arap-ati-gibiyim-masallah-383948-mymagazin
Bülent Ersoy, Arap atı gibiyim maşallah dedi. Sizce en iyi at cinsi hangisi?
Bülent Ersoy, "Arap atı gibiyim maşallah" dedi. Sizce en iyi at cinsi hangisi?