Fahriye Evcen'in yüzüne ne olmuş ya, Burak Özçivit'le tipleri değişmemiş mi?

Gizli Üye
Bir tipi kaymış, yanakları çok garip sanki 45 yaşında gibi ayrıca Burak Özçivitte tipsileşmiş baya 😂
Fahriye Evcenin yüzüne ne olmuş ya, Burak Özçivitle tipleri değişmemiş mi?
Fahriye Evcen'in yüzüne ne olmuş ya, Burak Özçivit'le tipleri değişmemiş mi?