Muazzez Ersoy 'ben daha güzelim' dedi! Sizce hangisi daha güzel?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Muhabirlerin 'fotoğraflarınız Lady Gaga'ya benzetildi, ne düşünüyorsunuz' sorusu üzerine ''Lady Gaga beni taklit ediyor ayrıca ben ondan daha güzelim' dedi.
https://www.posta.com.tr/muazzez-ersoy-lady-gaga-cirkin-ben-daha-guzelim-2135153
Muazzez Ersoy ben daha güzelim dedi! Sizce hangisi daha güzel?
M. Ersoy
L. Gaga
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Muazzez Ersoy 'ben daha güzelim' dedi! Sizce hangisi daha güzel?