Gülşen Bubikoğlu mu daha güzel Fahriye Evcen mi?

Gizli Üye
İkisi de Ülkede en çok beğenilen kadın, Gülşen Bubikoğlu 70 yaşına gelmesine rağmen bir çok kişi ye göre Türkiye'nin en güzel kadını Fahriye Evcen de T. c güzeli bir çok insana göre hangisi daha güzel?
Gülşen Bubikoğlu mu daha güzel Fahriye Evcen mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Gülşen Bubikoğlu'nu ilk kez biri geçti şoktayım. Oysa ki böyle sorular da her zaman galip gelirdi. Ama şunu da unutmayın Fahriye Evcen Estetikli, Gülşen Bubikoğlu doğal
Güncellemeler
+1 yıl
5 kişi Estetikli Fahriye demiş 7 kişi Doğal Olan Gülşen Bubikoğlu nu demis ve kazanan Gülşen Bubikoğlu 😄😍
Gülşen Bubikoğlu mu daha güzel Fahriye Evcen mi?