Şeyma Subaşı ile Mısırlı Milyarder Mohammed Alsaloussi evleniyor! Türk kadınları Şeyma Subaşı'nın kitabını okumalı mıdır?

Gizli Üye
Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'den evlilik teklifi aldı. O anları Instagram'dan yayınlayan Subaşı, "Evet" dedi.
Şeyma Subaşı ile Mısırlı Milyarder Mohammed Alsaloussi evleniyor! Türk kadınları Şeyma Subaşının kitabını okumalı mıdır?
Birçok Türk kadınlarının hayalini gerçekte yaşayan Şeyma Subaşı, Milyarder Mısırlı sevgilisi olan Mohammed Al Saloussi'den evlilik teklifi aldı ve evet dedi. Haliyle, bazı kadınlarımız ise bana Şeyma Subaşı'nın şansını ver yarabbim diyerek iç geçirdiler. Ne düşünüyorsunuz?
Şeyma Subaşı ile Mısırlı Milyarder Mohammed Alsaloussi evleniyor! Türk kadınları Şeyma Subaşı'nın kitabını okumalı mıdır?