Khloe kardashian ile güzellik algımıza bakalım mı?

nyanya1384
arkadaşlar. baştan söyleyeyim fotoğraftaki ünlünün bedeni ile ilgili eleştiri ve hakaretlerin tamamı silinecektir. amacım bir kadını burada yerdirmek değil.
çok fazla kendini başka kadınlar ile kiyaslayan kızlar ile karşılaşıyorum. ya da normal vucutların linç konusu olmasına. bu durumu ciddi olarak tehlikeli buluyorum. bir çok insan bu güzellik algısına uymaya çalışırken ciddi çöküşler yaşayabiliyor. mobbing sonucu bir çoğu intihar ediyor ve bizlerde bu olay olduktan sonra vah vah yazık oldu, diyerek duyar kasmaya başlıyoruz. internet dünyasında bir çok şeyin sahte ve bu güzel olarak gördüğümüz insanların dahi kendi güzellik imajlarına uymuyorlar. göz önündeler daima kusursuz beden ve ciltleriyle. peki neden? çünkü sen kendini kötü hissedersen reklamını yaptıkları ürünlere daha kolay yeltenirsin. bu fotoğrafın ikisinde de aynı kadın. fotoğrafın birinde sadece doğal, kusurlarıyla, güzellikleriyle sadece kadın. sizin fikriniz nedir?
Khloe kardashian ile güzellik algımıza bakalım mı?
internette gördüğüm ünlüler güzellik algımı etkiler.
Internette gördüğüm ünlüler kendime ve çevreme bakışımı etkilemez
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
tekrar ediyorum hakaret eden herkes silinecektir
Güncellemeler
+1 yıl
bu fotoğrafların arka hikayesini anlatayım. bu aile aslında İnternet üzerinde gördüğünüz güzellik algısının büyük bir çoğunluğundan sorumlu. bu fotoğraf birkaç hafta evvel ortaya çıkıyor. aslında gayet doğal bir fotoğraf hiçbirşey yanlış değil.
Khloe kardashian ile güzellik algımıza bakalım mı?