Sinem Kobal'ın 2 milyon TL değerindeki aracı ihtiyaçmış, sizin en pahalı ihtiyacınız ne kadardı?

KardanKadın
Evet yine zenginin parası, züğürdün çenesi olayına geldik :D Sinem Kobal "Yeni aracınız hayırlı olsun, hediye mi” sorusuna “Böyle bir arabaya ihtiyacımız vardı. Hediye değil” diye yanıt verdi. Kobal’ın 2021 model Porsche Macan cipi 2 milyon TL değerinde imiş. Benim hiç böyle pahalı ihtiyaçlarım olmadı, keşke olsa :D Sizin böyle pahalı ihtiyaçlarınız oldu mu?
Sinem Kobalın 2 milyon TL değerindeki aracı ihtiyaçmış, sizin en pahalı ihtiyacınız ne kadardı?
Sinem Kobal'ın 2 milyon TL değerindeki aracı ihtiyaçmış, sizin en pahalı ihtiyacınız ne kadardı?