Brezilyalı Şarkıcı Anitta'nın anüsüne dövme yaptırdığı anlar internete sızdırıldı, ortalık yıkıldı. Düşünceleriniz nelerdir?

Toyppie_
Brezilyalı Şarkıcı Anittanın anüsüne dövme yaptırdığı anlar internete sızdırıldı, ortalık yıkıldı. Düşünceleriniz nelerdir?
Oraya da dövme yapılır mı bilemedim. Tanımayanlar için gerçek adı Larissa Macedo Machado olan Anitta Brezilyalı bir şarkıcı. Geçtiğimiz günlerde rengi atan dövmesini yeniletmeye gittiği zaman sosyal medyaya damga vurdu.
Brezilyalı Şarkıcı Anittanın anüsüne dövme yaptırdığı anlar internete sızdırıldı, ortalık yıkıldı. Düşünceleriniz nelerdir?
Daha sonra dövmecide çekilen bu görüntüler internete sızdı.
Açık açık anüsünün de gözüktüğü görüntüler sonrası hayranları epey bi şaşırdı, hayranı olmasam da ben de şaşırdım.

Bu görüntülerin ardından açıklama yapan Anitta sadece 'Dövmemi tekrar yaptırıyorum başka bir şey yok." dedi. Açıklamasında hikayenin devamını öğrenmek isteyenlerin OnlyFans hesabında bulabileceğini fakat bunun için para ödemeleri gerektiğini söyledi.
Brezilyalı Şarkıcı Anitta'nın anüsüne dövme yaptırdığı anlar internete sızdırıldı, ortalık yıkıldı. Düşünceleriniz nelerdir?
32
48
Görüşünü yaz