Sıkıldığı için kendisine meme yaptıran Lil Nas X yeni görüntüsüyle görenleri "az önce ne gördüm" dedirtti, düşünceleriniz nedir?

Toyppie_
Sıkıldığı için kendisine meme yaptıran Lil Nas X yeni görüntüsüyle görenleri az önce ne gördüm dedirtti, düşünceleriniz nedir?
Biz KScanlar sıkıntıdan ölerken elalemin adamları neler yapıyor neler. Bu arada eğer Lil Nas X'in kim olduğunu bilmiyorsanız kendisi bilinen en ünlü rapçidir.

Geçtiğimiz günlerde Twitter'da bir paylaşım yaptı görenleri şaşkına çevirdi.
"Sıkıldım bu yüzden meme aldım. Siz ne düşünüyorsunuz?"
"Sıkıldım bu yüzden meme aldım. Siz ne düşünüyorsunuz?"
Sıkıldığı için kendisine meme yaptıran Lil Nas X yeni görüntüsüyle görenleri az önce ne gördüm dedirtti, düşünceleriniz nedir?
Ama silikon yaptırmamış, sadece üzerine yelek giymiş o kadar.

Ne olursa olsun, kim ne derse desin bu adam kafayı yemiş olmalı! Bu konunun bu kadar gündem olmasının ardından Lil Nas X bununla ilgili dalga geçti.

Lil Nas X'i bu şekilde görenlerin yorumları:
Güncellemeler:
8 ay
Herkese eksi veren kişinin problemi neymiş ben merak ettim açıkcası.
Sıkıldığı için kendisine meme yaptıran Lil Nas X yeni görüntüsüyle görenleri "az önce ne gördüm" dedirtti, düşünceleriniz nedir?
60
43
Görüşünü yaz