Armie Hammer'ın eski kız arkadaşının kaburgalarını kırıp yemek i̇stediği i̇ddiası gündemde! Ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Eğer mesajlar doğruysa gerçekten hepsi kan dondurucu. 😱
Armie Hammer'ı Call Me by Your Name ya da Rebecca gibi filmlerden hatırlıyor olabilirsiniz.

Birkaç gün önce 10 yıllık eşini birçok kadına gönderdiği cinsel içerikli mesajlarla aldattığı öne sürülmüştü.

Oyuncu hakkında çıkan haberleri gören eski kız arkadaşı bu duruma hiç şaşırmadığını çünkü kendisi ile de hiç normal konuşmadığını dile getirdi.

Hammer'ın eski kız arkadaşı olan Courtney Vucekovich şunları dile getirdi:
Kaburgalarımı kırıp mangal yapmak ve yemek istediğini söyledi. Kanın tadını çok seviyordu.'

Armie Hammer konuştuğu kadına elinde bıçak varken ona tecavüz etmek istediğini, kadının ise bağırmasını, çığlık atmasını istediğini söylemiş.

Bir başka kadına ise boynuna kemer taktıktan sonra onunla birlikte olmak istediğini söylemiş

Ve de kendi eli boğazında olan bir fotoğraf göndermiş.

Bu kan dondurucu iddiaların ardından henüz Armie Hammer'dan bir cevap gelmedi. Neler olacak bekleyip göreceğiz...
Armie Hammerın eski kız arkadaşının kaburgalarını kırıp yemek i̇stediği i̇ddiası gündemde! Ne düşünüyorsunuz?
Armie Hammer'ın eski kız arkadaşının kaburgalarını kırıp yemek i̇stediği i̇ddiası gündemde! Ne düşünüyorsunuz?