1 ay

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

Gizli Üye

Her hemcinsine ilgi duyan ve cins değişikliği geçiren birey dinsiz değildir.Bir dine bağlı olanları da vardır.İşte karşınızda bir dine bağlı 13 ünlü hemcinsine ilgi duyan ve cins değişikliği geçiren birey:

1 - Freddie Mercury

Freddie Mercury, Fars-Azeri asıllı Britanyalı şarkıcı ve şarkı yazarıdır.Müzik grubu Queen'in solistidir.Zerdüşti'dir ve hemcinslerine ilgi duymaktadır.70'li yılların sonunda verdiği bir röportajda gazeteciye: "Bir nergis kadar hemcinsime ilgi duyuyorum canım" demiştir.

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

2 - Ezra Miller

Ezra Miller, Amerikalı şarkıcı, müzisyen, aktör ve aktivisttir.DC evreninde Flash karakterini canlandırmakta olan aktör ilk kez Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminde gözükmüştür. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminde Credence Barebone'u oynamıştır.Her iki cinse de ilgi duymaktadır ve Yahudi'dir.

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

3 - Adam Lambert

Adam Lambert, Amerikan şarkıcı, söz yazarı ve aktördür.Hemcinslerine ilgi duymaktadır ve Yahudi'dir.

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

4 - Harel Skaat

Harel Skaat, İsrailli şarkıcı, şarkı yazarı ve aktördür. 2010 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Milim" şarkısıyla ülkesini temsil etmiştir.Hemcinslerine ilgi duymaktadır ve Yahudi'dir.

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

5 - Troye Sivan

Troye Sivan, Güney Afrika doğumlu Avustralyalı aktör, şarkıcı, söz yazarı ve eski YouTuber'dır.Oyuncu olarak X-Men Başlangıç: Wolverine'de Wolverine'in genç halini oynamıştır.Hemcinslerine ilgi duymaktadır ve Modern Ortodoks Yahudi'dir.

6 - Doja Cat

Doja Cat, Amerikan rapçi, şarkıcı, şarkı yazarı ve yapımcıdır.Her iki cinse de ilgi duymaktadır ve Yahudi'dir.

7 - Cardi B

Cardi B, Amerikalı rapçi, söz yazarı ve oyuncudur.Her iki cinse de ilgi duymaktadır ve Katolik Hristiyan'dır.Verdiği röportajlarda tanrıyla "kuvvetli bir ilişkisi" olduğunu ve bazen de kendisi ile direkt olarak iletişime geçtiğini belirtmiştir.

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

8 - Duncan James

Duncan James, İngiliz şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır.Müzik grubu Blue'nun bir üyesidir. 2012'da hemcinsine ilgi duyan bir erkek olduğunu açıklamıştır.Kendisi Katolik Hristiyan'dır.

Duncan James (en soldaki)
Duncan James (en soldaki)

9 - Ricky Martin

Ricky Martin, dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı ve şarkı yazarıdır.Ricky Martin, Mart 2010'da hemcinsine ilgi duyan bir erkek olduğunu açıklamıştır.Katolik Hristiyan'dır.

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

10 - Lady Gaga

Lady Gaga, Amerikan şarkıcı, şarkı yazarı ve aktristir.Katolik Hristiyan'dır ve her iki cinse de ilgi duymaktadır.Lady Gaga hemcinslerine ilgi duyanlar ve cins değişikliği geçirenler için bir ikon olarak değerlendirilir.

11 - Megan Fox

Megan Fox, Amerikan aktris, model ve yapımcıdır.Transformers serisinde rol almıştır.Pentekostal kilisesine bağlı Protestan Hristiyan'dır ve her iki cinse de ilgi duymaktadır.Megan Fox'a göre herkes her iki cinse de ilgi duyacak şekilde eğilimle doğar.

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

12 - Bülent Ersoy

Bülent Ersoy, Türk sanat müziği şarkıcısıdır.Sanatçı "Diva" lakabıyla bilinir.Cins değişikliği geçirmiştir ve Müslüman'dır.Ayrıca cins değişikliği geçirmeden önce askerliğini yapmıştır.

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!

13 - Christina Aguilera

Christina Aguilera, Amerikan pop, gospel, caz ve R&B müzisyeni ve söz yazarıdır.Her iki cinse de ilgi duymaktadır ve Mormon'dur.İsa Mesih'in Son Zaman Azizler Kilisesi'nin bir üyesidir.

~ Bir başka bencede görüşmek dileğiyle ~

Cinsiyet Seçimi ve Yöneliminin Dinden Bağımsız Olduğunu Kanıtlayan 13 Ünlü!
30
14
Görüşünü yaz
14Kız Görüşü
30Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • BatyLady
  Onu bunu bilmem Fredie Başkadır Candır. Eşcinsellikle ilgili de önüne gelen atıp tutmasın mümkünse bu öyle tercih meselesi falan değil. Bi sabah uyanıp ben artık lezbiyenim demiyor insan. Kendi bedenini tanımaya başlıyorsun ve karşı cin ile ilgili hiçbir arzun olmuyor hiç bir şey hissetmediğin gibi iğrenç te geliyor. ( Size göre eşcinsellik ne kadar iğrenç se) sonra anlıyorsun ki ben farklıyım evet sana öğretilenler bu değil inançların dahil aile terbiyen dahil her şeye karşı gelen bir yerdesin. Ne yapacaksın ya o iğrenç hayatı yaşayacaksın ya da yalnızlığı tercih edip doğru bildiklerinin peşinden koşacaksın , Yani öyle Lezbiyenim demek bile kolay değil bedeli var annenden babandan ailenden sevdiklerinden herşeyden kopacaksın. Sonrada dangalağın biri çıkacak onun tercihi diyecek yok öle. Sen benim yerimde ol bakalım sonra konuş
  Sevdim 4 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • reefg
  insanların cinsel olsun dinsel olsun neye nasıl yöneliyorlarsa yönelsinler bağnaz ve yobaz olmamak artı ile kendilerini ilgilendirir ve herkezin saygı göstermesi gerekir bu sadece onların görüşlerine saygı değil insanın kendine saygısının en önemli noktasıdır kendine sygısı olmayanların yasamaya hakkıda yoktur zaten birey kendini düşünmüyosa benim onu düşünmem beklenilemez
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1329
 • YourName333
  Olaya yanlış yerlerden bakıyoruz ve yanlış baktığımız her bir nüansta da ne kadar okur yazar cahili olduğumuzu yansıtıyoruz.

  Siz ve sizin gibi düşünenler İslam'ı biraz araştırıp, biraz kulak verseydiniz ne anlattığına, bugün bu din düşmanlığınız olmazdı. Pardon, din düşmanlığı derken, sanırım bu paylaşımınızın başlığını dinlere duyduğunuz saygıdan seçmediniz değil mi? Evet, ben de öyle tahmin etmiştim.

  İslam bu konuda ne diyor?

  Eşcinsellik, insanın fıtri yaratılışında, herkeste olabilecek şekilde bazı seviyelerde zaten vardır. Bunu kimse İslam'da inkar etmiyor, bunu bilelim öncelikle.

  Hissi olarak bazı kadınları erkek ve bazı erkeklerin kadın hissine yakın his taşıdıkları bir vakıadır. İşte bu hislerini fiil ortamına taşımadıkça ve dine zıt hareketlerde bulunmadıkça, mesul olmayacaklardır.

  Zaaf sahibi olmak teslim olmayı gerektirmez. İnsan cinsellikle ilgili kapıldığı duygulardan dolayı mesul olmaz. Ancak bunları fiiliyata dönüştürürse mesul olur. Kısa dünya hayatında günaha karşı sabırla mükellef olan insan, zaaflarına sabretmeli ve sonsuz bir hayatta sıkıntısız bir hayatı kazanmak için çalışmalıdır.
  Bunu açık açık söyleyen İslam, en güzel şekilde helal daire adabını ve zenginliklerini de anlatmıştır. Bunun ötesindeki aykırılıklar arsızlık değil de nedir?
 • 6ÜzB6
  Şuana kadar eşcinsellik ile din arasında bir ilişkiye hiç rastlanmamıştım zaten. Eşcinsellik dine bağlıdır bir dinle alakalıdır kimde demiyor ki zaten. Bir ibadet değil sonuçta bir dine bağlı olsun. İçerik güzel ama bence soru başlığını çok alakasız seçmişsin
  Sevdim 1 Kişi
 • EmirAdakul
  Kimsenin dinine kimsenin yönelimine karıştıgım yok. Ki beni ilgilendirmez de. Yonelimlerine ve seçimlerine saygı duyuyorum.
  Sevdim 1 Kişi
 • lokomotif-portakal
  Ricky Martin benim ergenlik aşkımdı. Duyduğumda büyük üzüntü duymuştum. Bahaneyse sanki adam benle evlenecek. 😌 Cardi B ve Megan Fox’a şaşırdım. Duymamıştım yani denk gelmemiş demek ki.
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • MütefekkirSeyyah_
  Evet tam olarak dinden bağımsızlar..
  Çünkü bütün semavî dinler, eşcinselliği ve ensest ilişkileri reddeder..

  #Vesselam
  Sevdim 1 Kişi
 • viskivelazanyaa
  Ben ne zaman nerede eşcinsellikle alakalı bir makale görsem hep saçmalıyorlar. (Bu yazıda olduğu gibi.) Homofobik bir insan değilim yanlış anlamayın şimdi diyeceklerimden. İlk olarak eşcinselliğin herhangi bir dinle alakası falan yoktur, sırf islamda günah diye dinle bağdaştırmayın bu konuyu. Günah olan şeyler kişisel sorumluluk altındadır buna kimse karışamaz. Şunu da merak ediyorum, neden sürekli bu konuları anlatıp insanlara bir şeyler göstermeye çalışıyorsunuz ki?
  Sevdim 1 Kişi
 • perimsibetus
  Herkes kendi hayatını yaşar siz anlam veremeseniz bile saygı duymalısınız
  Sevdim 1 Kişi
 • SertSevimliAdam
  İnancım gereği ben de bu durumu kabul etmiyor, ama kabul edenlere saygı duyuyorum.
  Sevdim 1 Kişi
 • azbuka
  Eş cinselliğin dinden bağımsız olduğuna dair delil ünlü insanların yönelimleri mi?

  Bir dinin kaynağı ve kriterleri vardır. Beğenirsin beğenmezsin ama bu böyledir.

  Misal ensest bir ilişkinin dinden bağımsız olmasına delil olarak bu ilişkiyi yaşamayı tercih etmiş aileleri delil göstermek nekadar saçmaysa buda okadar saçma.

  Kişilerin yönelimleri veya neyi tercih ettikleri ile ilgilenmiyorum kendi hayatlarını delil olarak kişileri kriter saymanıza takıldım. Öyle bir din yok kusura bakmayın. "Birşeyi biz yapıyorsak mutlaka din ile uyum içindedir" bakış açısı bırakılmalı bence dinin kurallarını bizzat yaratıcı belirler insanların yönelimleri değil.
  Sevdim 1 Kişi
 • BadmanCan
  dinden bağımsızlar ztn yorumlayış şekilleri farklı olabilir
  Sevdim 1 Kişi
 • Dinin yasaklandığı bu sapkınlığı tekrar dine bağlamakta cahilliğin daniskadıdır
 • nedenlazım
  Yapmayın abim yapmayın bacım yazık günah cenehhemde yanarsiniz
  Katılmıyorum 2 Kişi
 • Biseksss
  Benim görüsüm belli. Bundan cekinmiyorum ve utanmiyorum. Herkes kendi hayatini yasar.
  SevdimKatılmıyorum 5 Kişi
  • serkan82

   Bencede katılıyorum önce insanlar çevresine doğaya saygıyı öğrensin. Karışmadan duramıyorlar.

 • Carnalist
  Ben de biseksüelim ve bu bence gayet normal bir şey. Günah ya da değil. Yine benim günahsa da.
  SevdimKatılmıyorum 3 Kişi
  • serkan82

   Günah değil yöneılimlerinde özgürsün. Seni kimse yargılayamaz.

 • gizlissee
  Dinen hiç Uygun bir şey değildir ama günümüz saygı duymaya alıştırdi bizi
  Sevdim 2 Kişi
 • QuennAycaYildirim
  Dinle irkla cografya ile alakali degil insanin içinden gelir
  Sevdim 1 Kişi
 • LordZephyr
  Dinden bağımsız 🤨
  Yahudi
  Yahudi
  Yahudi
  Hristiyan
  Hristiyan
  Hristiyan
  ...
 • papagligocik
  Güzel yazı
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • McLareN558
  Vaybe enteresan
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • NEYSEk
  Emeğine sağlık.
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • Jennie_fanb0y
  Çok güzel bence olmuş e. s
  Sevdim 1 Kişi
 • Herkes özgür istediğini yaşar
  Sevdim 1 Kişi
 • Bizden_Söylemesi
  Bülent Ersoy ile komşumuz askerlik yapmış 😎
  Sevdim 1 Kişi
 • MasörMurat26
  Yani kendi tercihleri
  Sevdim 1 Kişi
 • SwordOfDemocles
  Teşekkürler
  Sevdim 1 Kişi
 • -_öcüüüü_-
  Eline sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • seracanheracan
  Dinsiz diyen yok sakin ol.
  Sevdim 1 Kişi
 • GülenGözler0180
  Demek öyle
  Sevdim 1 Kişi
 • askeradam1
  bu bizim. ulkemizde çok zor
  Sevdim 1 Kişi
 • Senideseverimmmmmm
  Ne diyim bilmiyorum ki
  Sevdim 1 Kişi
 • Görkemligök
  Ezra doğrudan queer değil mi
 • Alfa80
  İyi bakalım
  Sevdim 1 Kişi
 • Emrecan212
  Ahahahahha süper yaa
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • Daredevil39
  Dinle alakası ypk tabi
  Sevdim 1 Kişi
 • migueljorge_bora
  Zaten dinlerden bağımısız bir şey bence
  Sevdim 1 Kişi
 • Gizli Üye
  Ben de iki cinse karşı ilgi duyuyorum bu kimsenin elinde değil diye düşünüyorum.
  Dinsiz de değilim.
  SevdimKatılmıyorum 4 Kişi
 • Gizli Üye
  Daha önce görmediğim ünlüler de varmış
  Sevdim 1 Kişi
 • Gizli Üye
  iyiymiş beğendimm
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • Gizli Üye
  Ne güzel kdjdkdkd
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • Gizli Üye
  Değişik bir yazı olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • Gizli Üye
  Dinlealakalı olduğunu düşünmüyorum tercih meselesi tamamen
  Sevdim 2 Kişi
 • Gizli Üye
  cinsel yönelim farklı bişey tabiki dinlerden bağımsız
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
YÜKLENİYOR...