Sohbet

Stil Ondan Sorulur: Exxen TV'de Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyor'da!

Funda_a

"Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz..." der üstat bir beyitinde. Ziya Paşa'nın bu sözünden aldığım feyz ile çıktığım yolda, tutkuyla yazmaya devam ederken bugün tam 400. Bencemi yazıyorum. Dile kolay. 400 Bence. Bunların 78 tanesi söyleşi (Bugün 79 oluyor).

Geride kalan ise 399 yazıya gelen hepsi birbirinden değerli sizlerin 28.927 görüşü, 5.557 beğenisi ile harika bir yolculuk. Ee ben gurur duymayayım da kim duysun öyle değil mi. :)

Bu özel Bence için çok özel bir isim ile söyleşi yapmak istedim. Uzuuun uğraşların sonucunda ise bugün burada kendisini sizinle buluşturmaktan mutluluk duyuyorum.

Kendisi kuaför, stilist, fotoğrafçı, şarkı söylüyor, yönetmen aynı zamanda. Başarılı oyuncu canımız, ciğerimiz biricik Kadir Doğulu'nun abisi. Sadece onun mu? Her biri pırlanta misali parıldayan 4 kardeşin, Doğuluların ağabeyi. Amma velakin onu ismi ile müsemma bir marka yapan değer ise son birkaç yıldır en çok izlenenler listesinde yer alan moda, tarz programları. Orada gösterdiği performans ve objektif, etkili yorumları... Kim?

Tabii ki;

Kemal Doğulu

400. Benceye özel bir isim: Kemal Doğulu
400. Bence'ye özel bir isim: Kemal Doğulu

Kısa bir süre önce başarıyla devam eden Doya Doya Moda programındaki jüri görevinden yarışmacı kızların gözyaşlarıyla ayrılan Türkiye'nin marka isimlerinden biri Kemal Doğulu. O, ön planda görünen sahne, televizyon dünyasındaki ışıltısının aksine zorlu yollardan geçerek, gerçek anlamda dişiyle, tırnağıyla bugünlere gelen bir isim.

Tabii ki doğuştan gelen karizmasının da kalıcı olmasında ve çok sevilmesinde etkili olmuşluğu vardır illaki. :) Amma velakin ailenin en büyüğü olmak, sıfırdan başlamak ve elindeki altın bileziği, mesleği dışında çok ta yardım alamadığı yıllarda çalışarak çabalayarak bir şeyleri başarmak... Zor ama güzel olan yani.

Stil Ondan Sorulur: Exxen TVde Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyorda!

Her insanın bir kader çizgisi vardır ya hani, sanırım Kemal Doğulu için döngü 2016 yılında yaşandı ve evde talihsiz bir kaza sonucu merdivenlerden düşmesiyle ölüm tehlikesi geçirdi. İşte tam da o kader çizgiydi belki de. Annesinin, ailesinin ve sevenlerinin duası ile yeniden hayata dönerek başarıyla yoluna devam eden Kemal Doğulu ile aslında daha uzun bir sohbet olsun isterdim. Fakat kendisinin yoğun çalışma programı nedeniyle daha minimal bir söyleşi ile sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Stil Ondan Sorulur: Exxen TVde Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyorda!

Çekici, neşeli kişiliği ile ön plana çıkan ve mantıklı bir insan olarak da nam salmış, sabır taşı, sanatçı ruhlu bir Terazi burcu erkeği, 41 yaşında. Mersinli. Bugünlerde Exxen'de yepyeni bir programın hazırlıkları ve heyecanı içinde olan Kemal Doğulu söyleşimiz başlıyor.

Hem de sürprizlerle... :)

41 yaşındayım hiç tatil yapmadım.

Stil Ondan Sorulur: Exxen TVde Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyorda!

● Sevgili Kemal Doğulu, KızlarSoruyor’a hoş geldiniz diyerek başlamak istiyorum. 400. yazımda sizin olmanız ayrı bir mutluluk oldu benim için. Sanılanın ve tahmin edilenin aksine gül bahçelerinden değil, taşlı, dikenli yollardan düşe kalka geçerek bugünlere gelen ve marka olan bir isimsiniz. Işıltılı bir kariyer çizgisine ulaşmış biri olarak geriye dönüp baktığınızda hayatınızın hikayesini nasıl özetlersiniz?

Hoş buldum. Öncelikle sizi tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum bundan sonraki editörlük yaşantınızda. Herkesin bildiğinin aksine gökten zembille inmedim elbet. 8 yaşından beri aralıksız çalışıyorum. 41 yaşındayım hiç tatil yapmadım. Yani sorunuzun cevabı; ışıltılı bir kariyer karanlık bir yoldan geçiyor. :)

Şık olmak için beden ölçüsünün öneminin olmadığını düşünüyorum.

Stil Ondan Sorulur: Exxen TVde Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyorda!

● Şu sıralar ilgiyle izlenen ‘Doya Doya Moda’ programının jüri üyelerinden birisiniz. Daha doğrusu biriydiniz. Programdan ayrıldınız ve çok etkileyici bir veda oldu. Özellikle yarışmacılar için. Nasıl karar verdiniz bu programda olmaya?

Evet, dediğiniz gibi severek devam ettiğim programdan ayrıldım. Yepyeni bir proje ile çok yakında yine izleyicinin karşısında olacağım. Doya Doya Moda'ya gelince; daha önce yaptığım moda programlarında standart güzellik algısı üzerinden eleştiriyordum, sonra fark ettim ki benim güzellik anlayışımın bir standardı yok. Dolayısı ile şık olmak için beden ölçüsünün öneminin olmadığını düşünüyorum ve bu birçok insanın benimle aynı fikirde olduğunu gösteriyor ki programımız çok izleniyordu.

Türkiye’den bir kadın oyuncu Oscar alacaksa bu kesinlikle Neslihan olacaktır.

Doğulu ailesinin gelini , oyuncu Neslihan Atagül Doğulu
Doğulu ailesinin gelini , oyuncu Neslihan Atagül Doğulu

● Şahsınız başta olmak üzere Kadir Doğulu, Asuman hanım tabii ki. Doğulu ailesini seviyorum. 5 çocuklu kalabalık bir ailesiniz ve aileye sonradan katılanlardan biri, yani çok tanınan bir oyuncu olunca ilgi merkezi oluyor doğal olarak. Bu bağlamda gelininiz Neslihan Atagül’ü çok sevdiğinizi biliyoruz. Peki oyuncu Neslihan Atagül’ü nasıl buluyorsunuz?

Öncelikle teşekkür ederim ailemize karşı duyduğunuz hisler için. 😊 Bizler aile içerisinde sadece ailemiz oluyoruz, ailemizin içine giren her insan örneğin Neslihan, Nazlı, Serdar gibi. Eğer ki bir gün biri Türkiye’den bir kadın oyuncu Oscar alacaksa bu kesinlikle Neslihan olacaktır.

Karşımdaki beni nasıl görüyorsa ben oyum.

Stil Ondan Sorulur: Exxen TVde Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyorda!

● Sizi çok seven insan var ama bazı izleyiciler ise egolu buluyor. Siz Kemal Doğulu olarak karakter, dünya görüşü, vs. anlamında kendinizi nasıl tanımlarsınız?

Evet çok seven de var sevmeyen de var. Herkes beni sevmek zorunda değil. Ben hepsine kucak açıyorum. Kendimi tam tanımla kısmına gelecek olursam da bunun cevabı bende yok, nasıl bir insan olduğuma yalnızca karşımdaki karar verebilir. 'Ben şöyleyim, ben böyleyim' diyemem karşımdaki beni nasıl görüyorsa ben oyum.. :)

Stil Ondan Sorulur: Exxen TVde Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyorda!

● Kemal bey 2021 yılında yepyeni bir programla ekranda olacaksınız. Hazırlıklar hangi aşamada? İzleyiciyi neler bekliyor bu programda?

Türkiye’nin en büyük dijital platformu EXXEN TV’ye transfer oldum ve "KEMAL DOĞULU İLE BÜYÜK DEĞİŞİM" isimli programımı yapıyorum. Ocak sonunda yayına girmesi planlanıyor. İçerik olarak ise büyük değişimden kasıt başlı başına bir değişimden bahsediyoruz.

Doğulu ailesinin en küçük üyesi Gülce
Doğulu ailesinin en küçük üyesi Gülce

● Çocukları çok seviyorsunuz ve bu anlamda benim de çok sevdiğim kız kardeşiniz Asuman'ın kızının yeri sizde ayrı bir yerde. Gülce sizin için ne ifade ediyor?

Gülce, beni hayata bağlayan en güzel şey.

● Kemal Doğulu nasıl bir baba olur?

Endişeli, paranoyak, sevgi dolu... :)

Ben her zaman kız tarafıyım.

Stil Ondan Sorulur: Exxen TVde Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyorda!

● Son olarak KizlarSoruyor üyelerine yeni yıl mesajı olarak ne söylemek istersiniz?

Kızlar, biliyorsunuz ki ben her zaman kız tarafıyım. Yeni yıl size çok şans getirsin. Ve kızlar, sormaya devam edin 💜

Sürpriiiz :)

'Su gibi aziz ol.' sözünün vücut bulmuş hali kendisi. Azizeler azizesi, 1. Sezon Doya Doya Moda programının şampiyonu kadar ses getiren, gönüllerin şampiyonu finalist yarışmacısı Su Baher ile bir sürpriz yapmak istedim. Kemal bey umarım beğendiniz? Zira Su, en sevenlerinizden. Biliyorsunuz.. :)

Su Baher & Kemal Doğulu
Su Baher & Kemal Doğulu

Küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle. Ve geçmişte kaç kere küle dönüştüğünü değil, kaç kere yeniden küllerin arasından doğrulup yeni bir gül olduğunu hatırla.

... demiş Mevlana...

Bugün KizlarSoruyor'da kendi deyimiyle 'Işıltılı bir kariyer karanlık bir yoldan geçerken...' hayatın sillesine, kaderin cilvesine ve dertlerin cümlesine bizzat şahitlik etmiş, ikinci bir yaşam şansının değerine vakıf, maneviyatla zenginleşen, ama işin sonunda, olayın bütününde henüz kül olmadan gül olmayı başarmış bir isim vardı.

Kemal Doğulu vardı..

Kendisine yoğun çalışma programında zaman ayırdığı için şahsım ve KizlarSoruyor adına çok teşekkür ediyorum. Exxen Tv'de yeni başlayacak programında başarılar, yeni yılda ise sağlıkla beraber sonsuz mutluluk, bol kahkaha ve şans diliyorum..

Asuman Doğulu Turhan, seni de unutmadım.. ❤

Twitter

Instagram

İnternet sitesi

Sevgiyle..

#funda

Stil Ondan Sorulur: Exxen TV'de Yepyeni Programı ile İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanan Kemal Doğulu KizlarSoruyor'da!
42
48
Görüşünü yaz
48Kız Görüşü
42Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4842
 • fangoria
  yine bomba gibi bir söyleşi olmuş. kemal beye ve sana teşekkür ederiz
  Sevdim 1 Kişi
 • nomorebets35
  400 :))
  dört yüz :)
  cok guzel ilgi cekici surukleyici ve keyifli sence :)
  konugunu cok iyi tanıdıgımı söyleyemem ama samimiyeti mutevaziligi ve çalışkanlıgı hosuma gitti tebrikler :)
  yeni senenin senin icinde mutlu guzel basarıli ve saglikli olması temennisiyle :)
  Sevdim 1 Kişi
  • Funda_a

   400 , dörtyüz Sence. 😊 Çok hoşuma gitti. Çok sağol Ozan'cım. Söylediğin tüm tespitlerine haklısın. Benim için çok özel bir isim Kemal Doğulu..💜

 • Çilek_22
  Güzel bir söyleşi olmuş.
  Keyifle okudum..
  Teşekkürler..
  Daha Nice, Nice Bence'lerin olsun inş
  Başarılarının devamını dilerim.❤
  Sevdim 1 Kişi
 • tastycock
  Baştan aşağı dikkatle okumadan senin bencelerine yorum yapmadığımı bilirsin Funda hanım. Harika bir söyleşi olmuş, eline, emeğine sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
  • Funda_a

   Evet bilirim. Çok teşekkür ediyorum..😊🙋

 • byBERKANT
  Sevgili Kemal abi gerçekten seni çok seviyorum ideol olarak görüyorum gerek beyfendiliğin adamlığın karakterin işine olan saygın aşkın profesyonelliğin her şeyinle örnek aldığım güzel bir insansın iyi ki varsın.
  Sevdim 1 Kişi
 • AdanaLiii_ks
  Renkli bir kişiliğe sahip. Aslında programları pek izlemem hangisi olursa olsun sinirlerim zıplıyor çünkü🤦‍♀️ Ama alanında başarılı biri yolu açık olsun. Bu güzel bence için teşekkür ederim hepsini okudum emeğine sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
 • Sakaryalim
  Alkışlar sana Fundacım hemde en kocamanında 👏👏👏👏👏

  Ayrıca şimdiden nice senelere 🥳🥳
  Sevdim 1 Kişi
  • Funda_a

   Çok teşekkür ediyorum. Yeni yılınızı ayrıca kutlayacağım.. :)

 • yaseminaydin
  koca bir tebrikler bırakıyorum. Daha nice yazılara :)
  Sevdim 1 Kişi
  • Funda_a

   Çok teşekkürler Yasemin.. :)

 • biradetmehmet
  baya baya renkli bir söyleşi olmuş her geçen gün daha güzel çalışmalarla geliyorsun çıtayı sen yükseltiyorsun site de
  Sevdim 1 Kişi
  • Funda_a

   Çok teşekkür ediyorum.. 😊💜

 • napcan_kii
  Ben de hem ona hem de size teşekkür ediyorum böyle bir şeye vakit ayırdığınız için.Çok güzel bir söyleşi olmuş, devamını bekliyoruz♥
  Sevdim 2 Kişi
 • bu_da_kim_ki
  Çok güzel bir söyleşi olmuş. Emeğine sağlık. Kemal Doğulu o cool tavırlarının yanında evimizden biri gibi. Ben seviyorum kendisini. ❤️
  Sevdim 1 Kişi
 • melisyildiz96
  Okula giderken kombin oluşturamadığımda anardım kendisini olsa da tüm kombinlerimi o yapsa diye. Eminim yeni programında da çok başarılı olacaktır.
  Sevdim 1 Kişi
 • яüүαмsı
  Kemal Doğulu nun en sevdiğim yönü dobra olmasi. Güzel bir söyleşi olmuş umarım yeni programında çok daha işlere imza atar :)
  Sevdim 1 Kişi
 • MagRipOgLu
  Her zaman olduğu gibi harika bir söyleşi hazırlamışsın @Funda_a
  Sevdim 1 Kişi
 • musicalower1
  Değişik yarışmacılara güzel laf eden kişidir o canımsın 😅
  Sevdim 1 Kişi
 • sılaa343
  Çok samimi biri bence, exxen de bir açılsa da izleyiversek :)
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • ɢɛʟinciӄ
  Güzel söyleşi olmuş eline sağlık sana ve Kemal doğulu beye teşekürler.
  Sevdim 1 Kişi
 • Need4Read
  Güzel Bence, ellerine sağlık.. Kemal Doğulu'ya da selamlar.. 🙂🙂
  Sevdim 1 Kişi
 • elifyılmazz03
  harika bir söyleşi olmuş bayıldım tek kelime ile mükemmel olmuş.
  Sevdim 1 Kişi
 • nirhamm
  Stil konusunda çok iyi. Merak ettiklerimi sormak isterdim kendisine.
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • LiLze
  Moda programlarından Nefret ederim
  Bu adama karşı herhangi bir hissin yok saygı duyarım
 • Değişik bir adam ya seversin ya da nefret edersin ortası yok
 • _GönülBaği_
  Kendisini hiç sevmem, adama imam hatip. mezunu bile dediler 😂
 • hodri_meydan
  stil artık işe yaramıyor. cüzdanın doluysa bakıyorlar sadece.
 • C4n4444n
  İyi bir televizyon yüzü. Reality şovlarda izlettiriyordu.
  Sevdim 1 Kişi
 • _caner_16
  Stil devri biteli bence çok oldu bu arada güzel bir söyleşi olmuş
 • Grandiflora
  Hoş bir sohbet olmuş Kemal beye sevgiler
  Sevdim 2 Kişi
 • ImThePrinceLeo
  Tebrikler guzel calisma
  Sevdim 1 Kişi
 • cebren_
  Muhteşem bir söyleşi olmuş. Emeğine sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
 • restinerest
  Vay be helal olsun
  Sevdim 1 Kişi
 • CatJiJi
  Acaba ne sunucak
  Sevdim 1 Kişi
 • lüleli_turkuvaz
  gerçekten çok güzel bir söyleşi olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • Deliyimbendeliyim
  para verseler izlerim programı.
  Sevdim 1 Kişi
 • zodyaklısamara_
  Diğer tasarımcılara göre daha samimi
  Sevdim 1 Kişi
 • SenacCc
  Ellerinize sağlık güzel olmuş.👌🏻🌸
  Sevdim 1 Kişi
 • Pleurer
  Güzel programmış
  Sevdim 1 Kişi
 • _summa_
  Hayırlı olsun yeni programı.
  Sevdim 1 Kişi
 • Çok güzel bir söyleyişi olmuş ellerine sağlık
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • antalya_beyi
  Medyatik
  Sevdim 1 Kişi
 • Dinazortreni
  Hayirli olsun yeni programi
  Sevdim 1 Kişi
 • nazionalımben
  adama bayılıyorum 🤗🤗
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • avucumdakikelebek93
  bence güzel olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • heli2
  Çok ilgi çeken bir şey
  Sevdim 1 Kişi
 • Tosurdak
  Ha o yüzden ayrılmış poroooğramdan
  Sevdim 1 Kişi
 • vanilyalıturtacık
  güzel paylaşım
  Sevdim 1 Kişi
 • tunahanççoban
  Teşekkürler Kemal Abe
  Sevdim 1 Kişi
 • Denizdibindeinciiii
  Baya değişmiş değişik tarzı var
  Sevdim 1 Kişi
 • BADLOWE3461
  Baya baya güzel bi söyleşi olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • Nice 79 Lara ellerinize sağlık 😊
  Sevdim 1 Kişi
 • Eksiküzüm
  Kül olmadan gül olmak, ne güzel denmiş.
  Sevdim 1 Kişi
 • darkleyl96
  Güzel bir sohbet olmuş teşekkürler 🙏🏼
  Sevdim 1 Kişi
 • suntotheworld
  Güzel proje
  Sevdim 1 Kişi
 • v0lkn
  Elinize sağlık güzel olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • dangerouskadin
  Çok güzel bir söyleşi olmuş. Tebrikler.
 • anastaberata
  Güzel söyleşi
 • TuanaSoruyorr
  Doya doya moda noldu dklghşkjsf
 • FuulYAY
  Tarzını ve yorum karını beğeniyorum,
 • ben_ozgurlugum
  ilgi çekici bir program gibi duruyor.
  Sevdim 1 Kişi
 • domaltanbey
  Ellerine sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • dnzkzı4
  Güzel olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • Daha Fazla (30)
YÜKLENİYOR...