Demet Akalın, Instagram'da yaptığı paylaşım ile yine birilerine mesaj gönderdi! Siz de sosyal medyadan öfkenizi belli eder misiniz?

RanaaB
"Ben size kimsenin arkasından konuşmayın demiyorum. O konuştuğunuz insanların yüzüne 'canım' 'cicim' yapacak kadar karaktersiz olmayın diyorum" yazılı bir fotoğraf yayınlayan Akalın, bu paylaşıma, "Hadi okuyun da sayfamı daha fazla kirletmeyin" notunu düştü.

Sosyal medyadan gönderme yapmak doğru mu?
Demet Akalın, İnstagram'da yaptığı paylaşım ile yine birilerine mesaj gönderdi! Sizde sosyal medyadan öfkenizi belli eder misiniz??
Demet Akalın, Instagram'da yaptığı paylaşım ile yine birilerine mesaj gönderdi! Siz de sosyal medyadan öfkenizi belli eder misiniz?