Keremcem kendisinden 15 yaş küçük "İlay Erkök" ile aşk yaşamaya başladı! Sizce bu aşk bir gün biter mi?

_TombikBey_
"Keremcem" kendisinden 15 yaş küçük "İlay Erkök" ile aşk yaşamaya başladı!
Keremcem kendisinden 15 yaş küçük "İlay Erkök" ile aşk yaşamaya başladı! Sizce bu aşk bir gün biter mi?
Sizce Ebru Gündeş'in "her aşk bir gün biter, hatıralar kalır" şarkısı bu ikili için geçerli olur mu? Yoksa nikah masasına giderler mi?
Evet, yakında ayrılır bunlar!
Hayır, bence evlenirler!
Bilmiyorum, kararsız kaldım Tombikbey
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Keremcem kendisinden 15 yaş küçük "İlay Erkök" ile aşk yaşamaya başladı! Sizce bu aşk bir gün biter mi?