"Gelinlik giymekten soğudum" diyen Hande Soral'ın kendi düğününde giydiği gelinliği beğendiniz mi?

AneSaa
Çok kez gelinlik giydim artık gelinliğe karşı hiçbir heyecanım yok. Herhalde düğünümde de giymeyeceğim. Gelinlik giymeden bu yaz evleneceğim inşallah. Dedi. Ama yinede gelinlikten vazgeçmedi. İroni yapan Hande Soral'ın gelinliğini nasıl buldunuz?
Gelinlik giymekten soğudum diyen Hande Soral'ın kendi düğününde giydiği gelinliği beğendiniz mi?

"Gelinlik giymekten soğudum" diyen Hande Soral'ın kendi düğününde giydiği gelinliği beğendiniz mi?