Hülya Avşar yeni bir tartışma başlattı, sizce erkekler çaktırmadan eşlerini aldatmalı mı?

Hülya Avşar, bir programda yaptığı açıklama ile magazin gündemine oturdu! "Erkekler eğer arada bir eşlerine çaktırmadan bir şeyler yaparlarsa o evlilikler yürür ve bir yastıkta yaşlanabilirler. Bir erkek arada bir karısına çaktırmadan yapmak zorunda" dedi ve diğer ünlülerden de tepki aldı.Hülya Avşar yeni bir tartışma başlattı, sizce erkekler çaktırmadan eşlerini aldatmalı mı?Demet Akalın: Ya ben inanamıyorum artık. Şaka olduğunu en sonuna ekleseydi ki o bile korkunç... Daha neler ya!
Deniz Akkaya, Avşar kızının sözlerine, “Rezalet. Şu kadının cehaleti tartışılmaz” diye tepki gösterdi.

• Arada bir başka birileriyle de beraber olmak insanın doğasında var, aldatmalı.
    A seç
  • Evlilik tek kişiye bağlılık yemini etmektir, sevgi budur; aldatma kabul edilemez.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|3
168208

En İyi Erkek Görüşü

• Hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde yemini unutulmamalı. Bir ilişkide hem kadın, hem de erkek aldatmamalıdır. Önemli olan sevmeyi bilmektir.

6|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tabiki hayır ya yok öyle bir şey bu kadın neyin kafasını yaşıyor boynuzlu herhalde ondan bu kadar rahat ben boynuzluysam herkes öyle olacak diye mi düşünüyor yediremiyor mu anlamıyorum beyin varsa bir insanda bunu iyi kullanmasını bilmeli bazılarında boşuboşuna beyin var!!!

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 207

• Baş hekim deliler koğuşuna gelir bakar delilerin hepsi ortada ki çizgiye baş üstü atlıyorlar.. Biride kenardan onlara bakıyor..''Ne oldu burada?''diye sorduğunda, oturan deli yere çizgi çizdim altından geçen buradan kurtulur dedim demiş.. Peki demiş baş hekim sen ne yapacaksın onlar geçerse diye sorduğunda deli bende çizgiyi inceltip öyle geçeceğim demiş.. Allahın malı daha ne beklenir ki.. Düşüp kalktığı adamlara bakın öyle karar verin.

1|1
    0|0
  • her iki cinste de aldatmaya meyil vardır. ama erkeklerde daha fazla. adı üzerinde aldatmak. kim aldatmayı ya da aldatılmayı doğru bulabilir ki. aldatan biri bile aldatmaya doğru bir davranış diyemez.

eşler birbiri ile anlaşamıyorsa boşanmalı. aldatmak olmaz. boşanır ve dilediği ile yaşar. ama evli halde iken doğru değil.

hani şunu kabul ederim. belki insanda merak uyanır. farklı bir şey nasıl olur diye fikrinden geçirebilir ama işi fiile uygulamaya sokmak olmaz. düşünmenin günahı yoktur uygulamanın günahı vardır.

herkes dilediği ile ilişki yaşayacak olsa o zaman nikah ne için yapılıyor.

0|0
    0|0
    • düşünmenin sevabı vardir. ama günahı nasıl yoktur onu anlayamadım? Allahu teala sen bir iyiliği düşündün ama yapamadin yapmış sevabı veririm sana sen bir kötülük düşündün ama yapamadin o günahı veririm sana. demiş. oyüzden hrrşey kalpte baslar arkadasım tertemiz tutmak lazım kötü şeyleri düşünceler zinalarini düşünmekten uzak hayırlı allah yolunda rızasında evlilik herkese nasip olsun. sevgiler

• @gzlkz
      şunu izlemeni öneririm. ve eğer varsa aksini ayetlerle bana bildir. doğruları bilelim
      https://www.youtube.com/watch?v=j7XvSYgq1Vc

• @gzlkz
      beni söyledikleriniz tedirgin etmedi desem yalan olur. 29 yıldır kuran okurum ve meallerini okurum. acaba es mi geçtim duygusu uyandırdınız
      bu günden itibaren detaylı tekrar kuranı baştan sona 6236 ayeti de detaylı okuyacağım (besmeleleri dahil edersek 6348 ayet)

eğer ki yanlış bir fetva sunmuşsan tövbe etmeni öneririm

• Kaşarın biri çıkıyor arada aldatmalı diyor... Bu kaşar milletin altına yaıyor bunu da masummuş gibi göstermek içinde bunu söylüyor... Bunu gören duyan genç nesilde aynısını tekrar ediyor.. sanatçı dediğin kişi (ler) topluma örnek davranışlar sergilemelidir ama bizimkiler genç kızları kaşarlıpa sevk ediyor...

2|0
    0|0
  • Aldatmamalı kardeşim ahlaksızlık, karaktersizlik yapmamalı..!

7|1
    0|0
  • Karşındakinin çakıp çakmamasıyla değil de insanın kendi vicdanıyla alakalı. İnsan kendini kandırmamalı. Aldatmak iğrenç birşey.

1|0
    0|0
  • Karakteri düzgün insanlar değil kaçamak yapmak eşleri izin verse bile yine de gözü başkasını görmez... Ama karakter bozuk olduktan sonra ne desen boş bir yolunu bulup eşini aldatır... Kısacası gerçekten seven insanlar o sevgiye leke sürmemek için ilişkinin üstüne titrer.. Hülya AVŞAR sanırım aldatılmaya o kadar alışmış ki görmezlikten gelerek ilişkinin uzun ömürlü olacağını sanıyor AMA YANILIYOR... Ya da etrafındaki evli erkekleri nasıl yatağa atarımın zeminini bu tür söylemlerle oluşturuyor...

0|0
    0|0
  • Erkeklerin büyük bir çoğunluğu altatıyor. yapmıyorum diyenlerin çoğuda yalan konuşuyor.(Gerçekten yapmam diyenleri imtina ediyorum tabi.)
    Bu anlamda Avşar kızı çok önemli bir noktaya değinmiş. ama bizim toplumumuz bunu uzun bir süre anlayamıyacak. Önyargıyla bakıp derhal rededecek. Lakin işin özüne bakmak lazım. Evlilik kutsal bir kurum evet saygı duyulması ve bu tür yollara asla başvurulmaması lazım. doğal olanı bu ama dediğim gibi erkeklerin büyük bir çoğunluğu kadınlarında bazıları bunu yapıyor. Bu durumda bu kutsal müessesenin yıklmaması adına bu tür küçük yalanlar söylenebilir. karşı tarafın haberi olmadığı sürece. başka yolu var mı?

0|0
    1|0
  • Hoş değil etik değil. Kadının da erkeğin de yapmaması lazım. Amerikada da aldatma kötü burada da tüm dünyada da. İsterse toteme tap bu işin dinle de ilgisi yok aldatmak kişiyi ilgilendirir siz ilgilendirmez. aldatan tarafı ilgilendirir. Hülya prensip ve etikten yoksun bir insan spiritüel düşünmüyor sadece fizikselliğe odaklanmış. sürekli kadın peşinde koşan çok eşli erkekler vajina içinde kaybolmuştur spiritüel değildir kadın da penis veya para içinde kaybolmuştur. bilinci düşük bir insandır hülya ve bu yaşına rağmen halen bilinci düşük fiziksellik içinde kaybolmuş ruhunu geliştirememiş bir insan. Özgürlük bu değildir. Sevgi böyle bir şey değildir ayrılın ama aldatmayın

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar'ın ne dediği kadar buna cevap verenler ilginç kişilikler 😂
    Deniz Akkaya ; beraber olduğu kişileri kimlerle aldattığı meçhul (!) Grup v. s
    Motorize Şayze olmuş.
    Demet Akalın ; Konuşmaya bile hakkı yok , kocası bir boşanma davası açsın bakalım ; Bütün yolları nasıl serbest ediyor Demet (!)
    Valla çok değişik bunlar da onla bunla düşüp kalkar grup yaparlar , bir kadın bir laf ortaya atınca ortalığı karıştırırlar.
    Sanki bunlar kadın olduğu halde hiç yapmadılar arsız o...'lar

0|0
    0|0
  • Yüreğinde bir kadının gözlerini saklayan insan başkalarına bakamaz.

1|0
    0|0
  • Bu sözü söylemesi bir yana, konuşmasıyla da salak olduğunu kanıtlaya bir kimsenin bir sözü neden bu kadar gündemde kalıyor? Kendi seviyesinde olanlar tepki gösterir anca. Gösterdiler de zaten.

1|0
    0|0
  • Terbiyesiz karı

3|1
    0|0
  • erkekler aldadıyorsa kadınlarda aldatsın o vakit bu ne perhiz bune lahana turşusu derler arkadaşım yani böyle bir şey asla kabul edilemez kabul eden varsada kusura bakamasın ben gider ikinci nikah kıyarım o vakit kumasıyla yaşasın derim

2|0
    0|0
  • Birisi tek eşli olamıyorum diyosa evlenmesin herkes evlenmek zorunda değil sonra kimle napıyosa yapsın bize ne. Ama evlilik tek eşliliğe yemindir

0|0
    0|0
  • Zerre sevmiyorum şu kadını be.
    Aldatmak her şekilde şerefszliktir affı ya da iyisi olmaz

4|0
    0|0
  • Evlilik tek kişiye bağlılık tır

4|1
    0|0
  • hülya avsarın tek sozuyle nekadar beyınsız oldugu bellı olmus oldu kı bunların ıpılerı cekıldıkce gundeme gelmek ıcın elınden gelenı yapıyor gulben erkekn evlı ıken evlı ksılerle beraber oluyor bu unlulerın zevk anlayısı bok gıbı olmus lan musluman bır ulkede yasıyorsun senın esının dger kadınlardan ne farkı var? hıc bır farkı yok sızler namkor olmusunuz esınız sıze sacıı superge yapacak sızın hatalıgınız ve saglıgınız da yanınız da olacak gıdıp esınızı aldatacak ve sız buna normal karsılıcaksınız aslın da esını aldatan erkeklerı ve kadınlaı hadım etmek lazım kı bır deha boyle bır sey yapamasınlar farkın da degılmısınız sız nasıl yetısırsenız cevrenızdekı cocuklarınız da o sekılde buyur ya da cocuklar? sonra tecavuz olayı oldumu ıdam ısterınız aslın da olması gereken tedbır alıp sonra allahtan yardım ıstıceksınız esınızı sevıın ve bundan da gurur duyun ben evlı veya sevgılım yok olsa suna emın olun kı aldatmasnın asını aklmdan gecırmem kesınlıkle sızde oyle yapn yoksa obur tarafta aldattıgınız esınızın yuzune bakamaz hakkını da haram ettıgı zaman sak dıye kıcınıza zebanının dırgenı gırer herseyı bu unluler denen mallara degıl beynınız calıssın

0|0
    0|0
  • Tabi aldatmalıdır. hatta çaktırabilirde ona açık açık söyleyebilirde. ya da şöyle hem karısını hem sevgilisini.. tövbe tövbe arkadaşlarlar böyle saçma birşey olurmu ya kim başına böyle birşey gelse hazmedebilir kim kabullenebilir. kesinlikle kabul edilemez böyle birşey..

1|1
    0|0
  • Aldatmak nedir ya saçmalık o zaman karılarımız da bizi aldatsın başka erkekle yatsın bu durum benim hoşuma gitmez ama giden varsa oda aldatabilir. Evleniyorsun sonuçta madem arada başka kadınlarla birlikte olacaksan evlenme hülya oralara gelene kadar bir çok erkeğin altına yattığı için ona normal olabilir bu durum paraya doyunca insan sapıtıyor işte.

2|1
    0|0
  • Sonra diyorlar niye sovuyorsun!
    A şıkkı sadece kahpelik ve pustluk mezhebi için!
    Sevgi özel bir şeydir.. paylaşılmaz temas edilmez ettirilmez.. düşüncesi bile en deli sevdayı bitirmiyorsa öyle sevdanın da sevgilinin de eşinde!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    187

Kızlar Ne Diyor 167

• Bu kadın;şu ankette "A" şıkkına oy veren erkeklere oynuyor senelerdir ve bu tarz kadınlara yakışan erkekler de onlar zaten. Çok güzel birbirlerini buluyorlar. Kompleksinden, kıskançlığından önünü göremeyen bir kadın ve uçkurunun peşinde bir erkek=Muhteşem uyum.
    Zaten o erkekler, benim dediklerimi onaylayıp beni beğenselerdi evden çıkmak istemezdim. Bir kaçığın sözlerine itibar edecek erkeğin benim yanımda işi yok. Bu kadının sözlerine itibar eden kadınlaraysa pes.
    Bir kadın ancak bu kadar ezik olabilir. Hülya Avşar ile aynı kaderi paylaşmaları kaçınılmaz. Yalnız o kadar da ikiyüzlüler ki hem bunu söyleyip hem de en ufak bir şüphede ortalığı ayağa kaldırıyorlar.
    Madem bu kadar önemsiz bir şeydi, Kaya Çilingiroğlu'yla neden ayrıldı?
    Çaktırdığı için mi? Açıkçası, bu kadınlara hiç acımam yok keşke bir defa değil on defa aldatılsalar çünkü ancak o zaman çeneleri kapanır o da belki.

0|0
    0|0
    • Kendisine saygısı olan hiç bir insanın söyleyeceği bir laf değil kınıyorum...

• Erkekler aldatma hakkına yani sıkılma hakkına sahipse kadınlar da sahip ! Zaten evliler bekarlardan beter aldatıyor. Yani Hülya zaten olan bir konuya değinmiş. Sevgiliyken bile her gün aynı yemek yenmez zihniyetindeki erkeklerimiz oldukça bunlar tartışmada kalmıyor , icraata dökülüyor 😉 Sanki hiç böyle şeyler olmuyormuş gibi şaşkın tavırlara girenler kim bilir nelere göz yummuştur... Bu işler öyle yürüyor yani kim kime sadık kı internet çağındayız. Reelde aldatmasa sanalda mutlak aldatılıyoruz.

0|0
    0|1
    • Soru veya paylaşım bu şekilde degil ama sizde farklı yorumlamışsınız ve yanlış yorumlamışsınız. Erkek aldaticak diye bir şey yok

• Gayet düzgün anladım. Açık açık arada aldatabilir demiş ve cinsiyetçilik yaparak bunun başına ‘erkekler ‘i getirmiş. Katılmayabilirsiniz , saygı duyacaksınız.

• Aldatılmayı hiç bir kadın istemez. Ve aldatılmayı hiç bir adamda istemez.
    Ama günümüzde ne yazık ki mutlu evlilikler yok denecek kadar az. Zaten aldatıcak bari gizli yapsın.

0|2
    0|0
  • Bakın bu ülkede daha önemli konular var. Açlık, işsizlik, yoksulluk, eğitim sisteminin çöküşü ve daha nicesi. Beyninizi böyle zırvalıklara yormayın. Hülya Hanım söylediği sözlerle karakter ve IQ seviyesini bizlere göstermekte. Sırf gündemde kalmak için bu sözleri söyleyebilen bir kadından bahsediyorum arkadaşlar, çok takmayın söyler söyler susar. Aklınızı daha önemli konulara yorun.

0|0
    0|0
  • Evlilikten soguttular ya resmen! Evlikik neydi sadaakattı.. Napım beni her an aldatabilecek bir evliligi neden durduk yere acı çekim.. Bu zamanda bekar kalmak en mantıklısı insanların çivisi çıkmış!

2|2
    0|1
  • Kocan seni çaktıra çaktıra aldattığı için üzgünüm Hülya'cım :)

0|3
    0|1
  • Ya bu kadar kale alınmamalıydı bu konu bence. Kim ne derse desin ne düşünürse düşünsün kendine yani Kiminin midesi geniştir kaldirir. Kiminin midesi geniş değildir kaldırmaz ki herkes böyle böyle olmamı bence. Aldatacaksan niye evlenesin ya. Nefsini terbiye etmiş olanlarla karşılaştırsın Rabbim hepimizi. Böyle sapık düşüncelilerle karşılaştırmasın. Prim yapmaktan başka bir amaç yok. Son olarakta Etme cahil ile sohbet küstürürsün. Silme cam kırığıyla g*tü kestirirsin.

0|0
    1|0
  • gundem yaratmak icn resmen durust erkek gbi erkek tek bir kadina sadik kalir zaten akli olan yapmaz. bunun ne dedigi onemli bile degl herkesn bir zekasi var...

1|0
    0|0
  • hülya avşar kadınlığına güvenmediği için bunu söylemişir. ben bu kadar güzel bir kadınım beni bile defalarca aldattı demek ki bu erkekler için zaruri bir durum diye düşünüyo belli ki

0|0
    0|0
  • Aldatmayan var mı bu zamanda olsada 3 -5 tane belki cikar o yuzden kendimizi kandirmaya gerek yok erkek illa ki aldatir sonra doner dolasir evdekine gider kadin dogru yere parmak basmis 😉

0|1
    1|0
  • O kadar rahattıda, normal geliyorduda, feraye zamanında niye kaya çilingiroğlundan ayrıldı derler. Yeteneksizsinizde zaten ne kadar cahil olduğu belli olmuştu

0|0
    0|0
  • Eşler birbirlerini aldatmamalı

0|1
    0|0
  • Kendi niye Kaya denen kocasından ayrıldı o zaman adamcağız da kaçamak yapıyordu işte

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar hak veriyorum, ve katılıyorum, doğru söylemiş kadın, Hülya Avşar ve benzeri kadınların kocalalrının, onları aldatmalarında bir sakınca yok bence de,

0|0
    0|0
  • Ya Hülya Avşar gibi sabah akşam boynuz yemiş bir kadının aldatmaya bir kılıf bulması kadar basit ne olabilir ki?

0|0
    0|0
  • bircok erkegin tepkilerini okudum :)
    sacma bulmuslar bu da guzel haber
    o kendine caktirmadan aldatan birini bulur
    soyledi bikere :)

0|0
    0|0
  • Dalga mı geçiyorsunuz abi. Ne aldatması ya? delirdiniz mi? Bizler daha sevgilimizin başka bir kadına bir saniye bakarken olay çıkartan kişileriz lütfen ya. Kadın eşinden trafikte yanında duran kadının hesabını soruyorken bunun desteklenmesi saçmalıktan ibaret.

1|0
    1|0
  • Boynuzları nasılda batmıyor bir yerine bu kadının. Gurursuzluk böyle birşey işte.. Yazık ama acıyorum bu kadının hallerine..

1|1
    0|0
  • Bunu diyen kadının evliliklerine bakıyoruz ve o da ne?

2|0
    0|0
  • Yaaaaa o kadar mı yoklukta kaldın Hülya😂😂

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    147
Yükleniyor... ;