Hülya Avşar yeni bir tartışma başlattı, sizce erkekler çaktırmadan eşlerini aldatmalı mı?

Hülya Avşar, bir programda yaptığı açıklama ile magazin gündemine oturdu! "Erkekler eğer arada bir eşlerine çaktırmadan bir şeyler yaparlarsa o evlilikler yürür ve bir yastıkta yaşlanabilirler. Bir erkek arada bir karısına çaktırmadan yapmak zorunda" dedi ve diğer ünlülerden de tepki aldı.Hülya Avşar yeni bir tartışma başlattı, sizce erkekler çaktırmadan eşlerini aldatmalı mı?Demet Akalın: Ya ben inanamıyorum artık. Şaka olduğunu en sonuna ekleseydi ki o bile korkunç... Daha neler ya!
Deniz Akkaya, Avşar kızının sözlerine, “Rezalet. Şu kadının cehaleti tartışılmaz” diye tepki gösterdi.
  • Arada bir başka birileriyle de beraber olmak insanın doğasında var, aldatmalı.
    A seç
  • Evlilik tek kişiye bağlılık yemini etmektir, sevgi budur; aldatma kabul edilemez.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|3
168207

En İyi Erkek Görüşü

• Hoş değil etik değil. Kadının da erkeğin de yapmaması lazım. Amerikada da aldatma kötü burada da tüm dünyada da. İsterse toteme tap bu işin dinle de ilgisi yok aldatmak kişiyi ilgilendirir siz ilgilendirmez. aldatan tarafı ilgilendirir. Hülya prensip ve etikten yoksun bir insan spiritüel düşünmüyor sadece fizikselliğe odaklanmış. sürekli kadın peşinde koşan çok eşli erkekler vajina içinde kaybolmuştur spiritüel değildir kadın da penis veya para içinde kaybolmuştur. bilinci düşük bir insandır hülya ve bu yaşına rağmen halen bilinci düşük fiziksellik içinde kaybolmuş ruhunu geliştirememiş bir insan. Özgürlük bu değildir. Sevgi böyle bir şey değildir ayrılın ama aldatmayın

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler aldatma hakkına yani sıkılma hakkına sahipse kadınlar da sahip ! Zaten evliler bekarlardan beter aldatıyor. Yani Hülya zaten olan bir konuya değinmiş. Sevgiliyken bile her gün aynı yemek yenmez zihniyetindeki erkeklerimiz oldukça bunlar tartışmada kalmıyor , icraata dökülüyor 😉 Sanki hiç böyle şeyler olmuyormuş gibi şaşkın tavırlara girenler kim bilir nelere göz yummuştur... Bu işler öyle yürüyor yani kim kime sadık kı internet çağındayız. Reelde aldatmasa sanalda mutlak aldatılıyoruz.

0|0
    0|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Soru veya paylaşım bu şekilde degil ama sizde farklı yorumlamışsınız ve yanlış yorumlamışsınız. Erkek aldaticak diye bir şey yok

• Gayet düzgün anladım. Açık açık arada aldatabilir demiş ve cinsiyetçilik yaparak bunun başına ‘erkekler ‘i getirmiş. Katılmayabilirsiniz , saygı duyacaksınız.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 206

• Baş hekim deliler koğuşuna gelir bakar delilerin hepsi ortada ki çizgiye baş üstü atlıyorlar.. Biride kenardan onlara bakıyor..''Ne oldu burada?''diye sorduğunda, oturan deli yere çizgi çizdim altından geçen buradan kurtulur dedim demiş.. Peki demiş baş hekim sen ne yapacaksın onlar geçerse diye sorduğunda deli bende çizgiyi inceltip öyle geçeceğim demiş.. Allahın malı daha ne beklenir ki.. Düşüp kalktığı adamlara bakın öyle karar verin.

1|1
    0|0
  • Bu kadına bayılıyorum yaa, her zaman gündemde kalmayı başarabilen mükemmel bir kadın.
    Evet kimsenin söyleyemediği ama her kesin bildiği şeyleri söyleyip gündeme oturabiliyor. Tebrik ediyorum Avşar kızını.

1|3
    8|0
  • Kaşarın biri çıkıyor arada aldatmalı diyor... Bu kaşar milletin altına yaıyor bunu da masummuş gibi göstermek içinde bunu söylüyor... Bunu gören duyan genç nesilde aynısını tekrar ediyor.. sanatçı dediğin kişi (ler) topluma örnek davranışlar sergilemelidir ama bizimkiler genç kızları kaşarlıpa sevk ediyor...

2|0
    0|0
  • Karakteri düzgün insanlar değil kaçamak yapmak eşleri izin verse bile yine de gözü başkasını görmez... Ama karakter bozuk olduktan sonra ne desen boş bir yolunu bulup eşini aldatır... Kısacası gerçekten seven insanlar o sevgiye leke sürmemek için ilişkinin üstüne titrer.. Hülya AVŞAR sanırım aldatılmaya o kadar alışmış ki görmezlikten gelerek ilişkinin uzun ömürlü olacağını sanıyor AMA YANILIYOR... Ya da etrafındaki evli erkekleri nasıl yatağa atarımın zeminini bu tür söylemlerle oluşturuyor...

0|0
    0|0
  • Aldatmak nedir ya saçmalık o zaman karılarımız da bizi aldatsın başka erkekle yatsın bu durum benim hoşuma gitmez ama giden varsa oda aldatabilir. Evleniyorsun sonuçta madem arada başka kadınlarla birlikte olacaksan evlenme hülya oralara gelene kadar bir çok erkeğin altına yattığı için ona normal olabilir bu durum paraya doyunca insan sapıtıyor işte.

3|1
    0|0
  • Hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde yemini unutulmamalı. Bir ilişkide hem kadın, hem de erkek aldatmamalıdır. Önemli olan sevmeyi bilmektir.

6|1
    0|0
  • hülya avsarın tek sozuyle nekadar beyınsız oldugu bellı olmus oldu kı bunların ıpılerı cekıldıkce gundeme gelmek ıcın elınden gelenı yapıyor gulben erkekn evlı ıken evlı ksılerle beraber oluyor bu unlulerın zevk anlayısı bok gıbı olmus lan musluman bır ulkede yasıyorsun senın esının dger kadınlardan ne farkı var? hıc bır farkı yok sızler namkor olmusunuz esınız sıze sacıı superge yapacak sızın hatalıgınız ve saglıgınız da yanınız da olacak gıdıp esınızı aldatacak ve sız buna normal karsılıcaksınız aslın da esını aldatan erkeklerı ve kadınlaı hadım etmek lazım kı bır deha boyle bır sey yapamasınlar farkın da degılmısınız sız nasıl yetısırsenız cevrenızdekı cocuklarınız da o sekılde buyur ya da cocuklar? sonra tecavuz olayı oldumu ıdam ısterınız aslın da olması gereken tedbır alıp sonra allahtan yardım ıstıceksınız esınızı sevıın ve bundan da gurur duyun ben evlı veya sevgılım yok olsa suna emın olun kı aldatmasnın asını aklmdan gecırmem kesınlıkle sızde oyle yapn yoksa obur tarafta aldattıgınız esınızın yuzune bakamaz hakkını da haram ettıgı zaman sak dıye kıcınıza zebanının dırgenı gırer herseyı bu unluler denen mallara degıl beynınız calıssın

0|0
    0|0
  • Tabi aldatmalıdır. hatta çaktırabilirde ona açık açık söyleyebilirde. ya da şöyle hem karısını hem sevgilisini.. tövbe tövbe arkadaşlarlar böyle saçma birşey olurmu ya kim başına böyle birşey gelse hazmedebilir kim kabullenebilir. kesinlikle kabul edilemez böyle birşey..

1|1
    0|0
  • şunu bir izleyin bakalım bu kadın 20 sene öncesinde de aynı fikriyata sahipti.. aynı tas aynı hamam alkislarlayasiyorum.com/.../tarkan-cok-eslilik-cok-tehlikeli-hulya-avsar-show

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar'ın ne dediği kadar buna cevap verenler ilginç kişilikler 😂
    Deniz Akkaya ; beraber olduğu kişileri kimlerle aldattığı meçhul (!) Grup v. s
    Motorize Şayze olmuş.
    Demet Akalın ; Konuşmaya bile hakkı yok , kocası bir boşanma davası açsın bakalım ; Bütün yolları nasıl serbest ediyor Demet (!)
    Valla çok değişik bunlar da onla bunla düşüp kalkar grup yaparlar , bir kadın bir laf ortaya atınca ortalığı karıştırırlar.
    Sanki bunlar kadın olduğu halde hiç yapmadılar arsız o...'lar

0|0
    0|0
  • Aile kutsal bir kurumdur aldatmak o kutsallığı bitirir. Evli insan iki şey için yaşamalı eşi ve çocukları birde bu kısa hayattan hakkın rızasını kazanarak gitmek için. Dogru cvp bu olmalı ancak popüler kültür dediğimiz şey bu yazıyı yazarken bile insanı korkutuyor bu tarz sözlerin gunumuz dunyasinda yerinin olmadığını söylüyor ve bizi başka bir hayatı yaşamaya zorluyorsa o zaman kimse kusura bakmasın aldatılan da aldatanda suçlu demektir.

1|0
    0|0
  • bu soruyu sormak bile saçma...

hülya kaşar gibilerinin midesinin ne kadar asitik olduğunu biliyoruz, onlar için giren çıkan şeylerin bir önemi yok, onlar bunu kaldırır, hatta grup bile yaparlar, birakın şu ekran firosbusunun düşük düşük lâflarını

0|0
    0|0
  • Aldatmamalı kardeşim ahlaksızlık, karaktersizlik yapmamalı..!

7|1
    0|0
  • Aldatmak ihanettir karşındaki insanın duygularına sevgisine güvenine ihanet etmektir. Bağlılık adamlığı ve karakteri gösterir doğru bir eşte kendini şanslı hissetmek gerçek mutluluktur. Hülya Avşar ın karşısına karakterli adam çıkamadığı için bu değerlerden uzak kalmış. Bu iğrenç konuyu kendine gündem yapmış.

0|0
    0|0
  • erkekler aldadıyorsa kadınlarda aldatsın o vakit bu ne perhiz bune lahana turşusu derler arkadaşım yani böyle bir şey asla kabul edilemez kabul eden varsada kusura bakamasın ben gider ikinci nikah kıyarım o vakit kumasıyla yaşasın derim

2|0
    0|0
  • Insan aldatirsa neden evlenirki o zamn bir kadinin yuregi cocuk gibidir eger kirmassan o kalbi cok mutlu olur eger kirip sonra affettirirsiniz kendinizi o kalp bir kere kirilmistir o yuzden ben karsiyim bir sevcen olumune kadar yataga degil

2|0
    0|0
  • Karakterinde aldatma olan kişi başkalarının da aldatmasını normal karşılar. Aldatan kişi ufak bir empati yapsa ve diğer tarafın da kendisini ( karının kocayı , kocanın da karısını) aldatmasını hoş karşılamıyorsa demek ki aldatma olmaz , olamaz. Birazcık vicdanı varsa hiç aldatamaz.

1|0
    0|0
  • bekarken istediğini yaparsın ama evlendikten sonra bu iyi birşey olmaz ne kadar gizli olursa olsun yapılan yanlış elbet bir gün ortaya çıkar
    aynı şekilde kadınlarında bu hareketi yaptığını düşünürsek iğrenç bir şey ortaya çıkar zaten bunada evlilik denmez bekar hayatı gibi bişey olur

0|0
    0|0
  • Sonra diyorlar niye sovuyorsun!
    A şıkkı sadece kahpelik ve pustluk mezhebi için!
    Sevgi özel bir şeydir.. paylaşılmaz temas edilmez ettirilmez.. düşüncesi bile en deli sevdayı bitirmiyorsa öyle sevdanın da sevgilinin de eşinde!

0|0
    0|0
  • Her kadın hayatının bir evresinde aldatilmistir mutlaka..
    Öyleki dünya güzeli de olsan aldatilirsin 👍
    Dolayısıyla Hülya da toplumun bu kanayan yarasına farklı bir açıdan yaklaşmış...
    Burda klavye delikanliligi yapan erkeklerde Sanki sütten çıkmış ak kaşık 😏

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    186

Kızlar Ne Diyor 167

• tabiki hayır ya yok öyle bir şey bu kadın neyin kafasını yaşıyor boynuzlu herhalde ondan bu kadar rahat ben boynuzluysam herkes öyle olacak diye mi düşünüyor yediremiyor mu anlamıyorum beyin varsa bir insanda bunu iyi kullanmasını bilmeli bazılarında boşuboşuna beyin var!!!

3|0
    0|0
  • Bakın bu ülkede daha önemli konular var. Açlık, işsizlik, yoksulluk, eğitim sisteminin çöküşü ve daha nicesi. Beyninizi böyle zırvalıklara yormayın. Hülya Hanım söylediği sözlerle karakter ve IQ seviyesini bizlere göstermekte. Sırf gündemde kalmak için bu sözleri söyleyebilen bir kadından bahsediyorum arkadaşlar, çok takmayın söyler söyler susar. Aklınızı daha önemli konulara yorun.

0|0
    0|0
  • Ya bu kadar kale alınmamalıydı bu konu bence. Kim ne derse desin ne düşünürse düşünsün kendine yani Kiminin midesi geniştir kaldirir. Kiminin midesi geniş değildir kaldırmaz ki herkes böyle böyle olmamı bence. Aldatacaksan niye evlenesin ya. Nefsini terbiye etmiş olanlarla karşılaştırsın Rabbim hepimizi. Böyle sapık düşüncelilerle karşılaştırmasın. Prim yapmaktan başka bir amaç yok. Son olarakta Etme cahil ile sohbet küstürürsün. Silme cam kırığıyla g*tü kestirirsin.

0|0
    1|0
  • Dalga mı geçiyorsunuz abi. Ne aldatması ya? delirdiniz mi? Bizler daha sevgilimizin başka bir kadına bir saniye bakarken olay çıkartan kişileriz lütfen ya. Kadın eşinden trafikte yanında duran kadının hesabını soruyorken bunun desteklenmesi saçmalıktan ibaret.

1|0
    1|0
  • Aldatılmayı hiç bir kadın istemez. Ve aldatılmayı hiç bir adamda istemez.
    Ama günümüzde ne yazık ki mutlu evlilikler yok denecek kadar az. Zaten aldatıcak bari gizli yapsın.

0|2
    0|0
  • Evlilikten soguttular ya resmen! Evlikik neydi sadaakattı.. Napım beni her an aldatabilecek bir evliligi neden durduk yere acı çekim.. Bu zamanda bekar kalmak en mantıklısı insanların çivisi çıkmış!

2|2
    0|1
  • Hülya Hanıma şunu sormalı. " Eğer aldatılmayla evlilikler yürüyorsa siz neden eşinizden ayrılmayı tercih ettinizde bir yastıkta yaşlanmadınız? " Sizin ' eski ' eşinizde belki yapmak zorunda kalmıştır sırf sizle bir yastıkta yaşlanmak için. Bu durumda büyük yanlış yapmışsınız boşanmakla. Kaya beye haksızlık olmuş..

0|1
    0|0
  • gundem yaratmak icn resmen durust erkek gbi erkek tek bir kadina sadik kalir zaten akli olan yapmaz. bunun ne dedigi onemli bile degl herkesn bir zekasi var...

1|0
    0|0
  • Hulya Avsar ahlak yoksunu utanması olmayan bır kadın.. kısaca sapkın.. bunu soyleyen bır kadın normal degıldır.. meshep bozulur.. zınadan olan cocuk babasını bılmıyorsa kı boyle seyler gızlı yapılır yarın bırgun kardesıyle evlenebılır.. dıs ulkelerde orneklerı var.. Allah korusun..

0|0
    0|0
  • Erkekler zaten sürekli çapkınlık peşinde yakalandıkları için aldatma oluyo çaktırmadan yapıyolar ama bir şekilde bir yerden açık veriyolar ama bu hülyanın açıklamaları biraz saçma ki kendisi defalarca aldatılmış en sonunda boşanmış

0|0
    0|0
    • 'Kadınlar zaten sürekli çapkınlık peşinde yakalandıkları için aldatma oluyor çaktırmadan yapıyorlar' desem hoş olur mu? Normal de benim gerçek olan ama sırf kız milleti sinir oluyor diye kaldırılan bir sürü görüşüm var. Halbuki ben onların hiç birinde genelleme yapmadığım haldeyken engellendim. Buradaki sözün aslında Tck.'nın 5237 sayılı ceza kanununun 216. maddesine göre 'kesinlikle' suç teşkil ediyor. Türkiye'de kadınların bir çoğu abazanların muamelesini göz önünde bulundurarak hem 'abazanlar bana bayılıyor' diye hem de 'erkekler hep böyle!!' diye ego yapmaya ve üste geçmeye çalışıyorlar. Bu yaptığın çok yanlış. Lüften görüşünü kaldırır mısın? Amcam bu işlere yıllarını harcadı. Haberin olsun. ;)

• Sonuna kadar hak veriyorum, ve katılıyorum, doğru söylemiş kadın, Hülya Avşar ve benzeri kadınların kocalalrının, onları aldatmalarında bir sakınca yok bence de,

0|0
    0|0
  • O kadar rahattıda, normal geliyorduda, feraye zamanında niye kaya çilingiroğlundan ayrıldı derler. Yeteneksizsinizde zaten ne kadar cahil olduğu belli olmuştu

0|0
    0|0
  • ya bizim Türk toplumu böyle. tabikide aldatma diye birsey söz konusu olamaz o zaman evlilik diye birşey kalmaz Emınım hulya avsarda zamanında boyle bırsey olsaydı asla kabul etmezdi. ama sunu söylemeden geçemicem s-yıllardır yanında kızı ıcın kımseyı görmedım helal olsun.

0|0
    0|0
  • Arkadaslar, kadini anlayisla karsilamak gerek. Sizin tek kiziniz, baba parasi ve anne sohreti olmasa o beyinsizlikle ac kalip olecek halde bitkisel canli turevinde yasasa, siz de onun gibi konusmaya baslardiniz.

0|0
    0|0
  • Aldatmayan var mı bu zamanda olsada 3 -5 tane belki cikar o yuzden kendimizi kandirmaya gerek yok erkek illa ki aldatir sonra doner dolasir evdekine gider kadin dogru yere parmak basmis 😉

0|1
    1|0
  • Oldu olacak aldatmayı yasal sayan bir madde ekleyelim ve hayatımız "PEMBE DİZİ" olsun. Tek eksiğimiz "KÖTÜ KALPLİ İKİZ KARDEŞ" ama olsun pembe dizimiz yine alır başını gider aldatmyla

1|0
    0|0
  • Bizler aklını kullanabilen iradesi olan varlıklarız. Dolayısı ile hayvansı içgüdülere irademizle engel olabiliriz. Aldatacak ise boşansın ya da birliktelik bitsin.

0|0
    0|0
  • hülya avşar kadınlığına güvenmediği için bunu söylemişir. ben bu kadar güzel bir kadınım beni bile defalarca aldattı demek ki bu erkekler için zaruri bir durum diye düşünüyo belli ki

0|0
    0|0
  • hülya avsar da nasıl gundeme gelecegını sasırttı. Aldatılmıs bır kadın olarak boyle bırseyı savunduguna akıl sır ermıyor

0|0
    0|0
  • TABİKİİİ HAYIIIIR eğer aşkı bitmişse medeni sekilde ayrılırrrr hülya avşarın dediği tam bir cahillik ilişki aldatmayla yürüseydi kendisi yürütseydi o zaaaamaan

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    147

Benzer Benceler

Yükleniyor...