En sıra dışı hangisi? İdo Tatlıses, Oğulcan Engin, Engincan Ural mı?

İdo Tatlıses, Oğulcan Engin ve Engincan Ural... Üç isim de doğuştan ünlü. Anne ve babaları Türkiye'nin gündeminden düşmeyen 'efsanevi' magazin figürleri... Ancak üç isim de ailelerinden sıyrılıp, bambaşka imajlarla gündemde. Peki, sizce en sıradışı olan hangisi?

#Meczup

• İdo Tatlıses: Moda haftasında podyuma çıkıp, sıradışı dövmelerini sergilemekten geri durmuyor.
    A seç
  • Oğulcan Engin: Burning Man Festivali’ndeki taytıyla poz vermekten çekinmiyor.
    B seç
  • Engincan Ural: ‘ilginç’ kıyafetiyle magazine yakalanmaktan dolayı sıkıntı duymuyor…
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

4|2
157139

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Üçü de ''nasıl bir erkek olunmamalı''temasını işlemiş. İdo'nun Türk dövmesi ne öyle ya :D

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 138

• Bunların hepsini bir araya toplayıp saatlerce ıslak odunla döveceksin.

3|4
    2|0
  • Hepsi birbirinden iğrenç kişiler. Bunlardan vatana ve millete ne Hayır gelir. Giyim tarzları desen berbat ve iğrenç. Tiplerine baksan ayrı bir dert. Ama bu ülkenin kızları böyle erkeklere tapiyorlar. Resmen rezil durumdalar. Yazıklar olsun bu tip insanları büyüten ve yetiştiren anne ve babalara.

1|3
    2|0
  • İdo tabi ki kız ayool

2|0
    1|0
  • üç tane hıyar ağası çıkmış meydane üçü de birbirinden merdane... al birine vur ötekine...

2|1
    0|0
  • Bunların Arasında En Düzgünü İdo Tatlıses Gibi Duruyor.

0|1
    0|0
  • Hahah saçma sapan hepsi 😂 normalmişsin YÖK ki hepsi sıradışı 😂

1|0
    0|0
  • Pü ido senin babana yazık vallaha acıyorum adama o gün adam kafasına kursun yeyince ölmediğine üzülmüştür.
    Yazikki güney dogulusun. Püü rezil it

1|1
    1|0
  • Onlar obacak la yapar çünkü onlar ünlü. La biz yapsak bekir köy ruh ve sinir hastanesine yatirirlar tutun bu deliii diye 😂😂😂😂

4|0
    0|0
  • Hahahah tiplere bak ya.. :D
    Abi çok parayı hazır bulmak cidden kötü bişey.. Allah kimseye vermesin.. Özellikle zekası kıt olanlara.. :D

0|1
    0|0
  • Vallahi ailelerine bakınca, çocuklara pek kabahat bulamıyorum, ama Derya Tuna yı ayrı tutarım o kadın çoğundan daha kalitedir bana göre. Zaten İdo diğerlerine bakarak daha derlitoplu görünüyor gözüme, ama o yavrum da babadan kaybediyor.

1|0
    1|0
  • İdoğulgincan :-D

1|0
    0|0
  • o degilde su yarı cıplak olan resme erkekler bakınca hic bir his duymuyorlar mı ben begeniyorum cok hos duruyor hetero erkekler bise hissetmiyor mu

0|0
    1|0
  • Nedir bu ya adam mı bunlar..

0|0
    0|0
  • aralarında ido biraz daha ideal davranışlara sahip

1|0
    1|0
  • Merak etme hepsi sistemin icerisinde... bilgi duvari yakin oldugundan yankisida kisa oluyor...

0|0
    1|0
  • Engincan uralinki yanlış hatırlamıyorsam halısaha maçına gitmişti mac bitince soğuk havada usumesinden dolayı üstüne onu giymisti

0|0
    0|0
  • Alayinin mayası bozuk..

0|0
    0|0
  • Hepsi de nerdeyse 30 una gelecek ama daha çocuk gibi. Bence anneleri çok fazla korumacı davrandığı için böyle.

0|0
    1|0
  • İdo adamdır ya takip ediyorum da gerçekten iyi birisi. Milliyetçi, bayağı hassas milli konularda diğerlerini tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Bunlar nasıl tipler böyle Allah aşkına, hele Engincan Ural bunu giyinirken hiç mi kimse uyarmıyor?

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    118

Kızlar Ne Diyor 156

• Engincan

1|1
    0|0
  • Mide bulandırırlar💕

1|1
    0|0
  • Pek alakam yok ama fotoya göre engincan dedim kuzu :-)

1|0
    0|0
  • İdo yine diğerlerine nazaran biraz daha normal duruyor gibi podyum ve dövmeler normal fakat diğerleri sirk çadırında kaçmış gibiler

1|1
    0|0
  • Gay kılıklı oğulcan engin... soyunsa bukadar rezil duruma düşmezdi..

0|3
    0|0
  • Bunlar nasıl tipler Allah muhafaza :D

0|2
    0|0
  • Para var ama akıl fikir yok

0|2
    0|0
  • Engincan o da meşhur olmak için farklı kılıklara giriyor garibim İdo gibi sesleri olmayınca çareyi giyim kuşamı abartarak anlamsız pozlar vererek bulmuşlar İdo samimi çocuk çokta mütevazi diğerleriyle bile yan yana getirmek haksızlık olur garibime :)

0|0
    0|0
  • Hepsi bence.

0|1
    0|0
  • İdo Tatlıses Türk değil ki öyle biliyorum tabi. Neden öyle dövme yaptırmış anlamadım. İçlerinden adama birazcık benzeyen o. Öbür taytlıyı söylemiyorum bile. Diğeri de saçmalamış resmen :D

0|0
    0|0
  • Bunlar da erkek diye ortalıkta geziyor

0|1
    0|0
  • İdo Tatlıses çok efendi bir çocuk. Sedanın ve Sibelin oğlu gibi abuk subuk kıyafetler ve hareketlerde bulunmaz. sadece saçlarını farklı renklere boyayıp marjinal oluyor. ona da yakışıyor

0|1
    0|0
  • Sizin ben erkek diye kalıbınıza tüküreyim.

2|2
    0|0
  • Ido tatlises haric diger ikisi ibnemsi duruş sergiliyor oladabilir yani ama idoyu türk dovmesinden dolayi tebrik ederim

0|1
    0|1
  • beyin bedava..

0|0
    0|0
  • Hicbiri de umrumda degil

0|0
    0|0
  • İdioo

0|0
    0|0
  • İdo hariç