Tam 46 yaşında ve 3 çocuk annesi! Yaşlılığınızda Jennifer Connelly gibi bir fiziğe sahip olmak için çabalar mısınız?

Tam 46 yaşında ve 3 çocuk annesi! Yaşlılığınızda Jennifer Connelly gibi bir fiziğe sahip olmak için çabalar mısınız? Jennifer Connelly; Akıl Oyunları, Hulk, Kanlı Elmas, Nuh'un Gemisi... filmlerinde rol almış, oscar ödüllü bir oyuncudur.
İlerleyen yaşına rağmen gayet fit bir fiziğe sahip. İspanya'da tatil yaparken görüntülen oyuncu, 20 yaşlarında görünüyor adeta.
Yaşlılıkta fit kalmak, büyük başarı değil mi?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Şarap gibi kadın dedikleri bu olsa gerek, başarılı.
    Spor her yaşta gerekli, az da olsa spor yapan biri olarak, yaşlandığımda bunun kadar olmasa da diri olacağıma inanıyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maşallah kadın sanki hiç doğum yapmamış bizde olsa göbek dize sarkar paket aşure kazanına döner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 63

• Önce sağlığım için daha sonra estetik bir güzelliğe sahip olmak için neden olmasın.. Yaşlandıkça şarap gibi güzelleşen kadınlar çok..

1|2
    1|0
  • Yaslilikta yasli gibi olmak isterim

1|1
    0|0
  • 46 henüz yaşlı sayılmıyor. Orta yaşlı diyebiliriz.
    Tabii bizim göbekli teyzelerle kıyaslayınca yaşlı sınıfına koyman çok normal :D Bizde 40ı gören 70lik nine havasına giriyor genelde. Bir eline baston almadığı kalıyor.

İnsanın içinde olması lazım böyle şeylerin. İçinde olan kadın kendine her daim bakar. Genetik faktör belki en önemlisi. Yoksa bir yerde estetiğe muhtaç kalıyorsun böyle görünebilmek için.

Sonrası sağlıklı beslenmek, düzenli spor yapmak. Sigara ve alkolden mümkün olduğunca uzak durmak, günlük bakımlarını yapmak vs.

Ben de isterim elbette. İstemem diyen yalan söyler.
    Ben de yaşlılığıma yatırım için elimden geleni yapıyorum şimdiden :)

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Maşallah evet

0|1
    1|0
  • Insallah bundan daha güzel daha iyi olucsm

0|1
    1|0
  • Hayır

0|2
    1|0
  • Kim istemezki. Sporla ve mutlu bir hayatla mümkün.

0|1
    1|0
  • Çabalarım ne yapmam gerekiyorsa önümde 13 yıl var

0|1
    1|0
  • büyük başarı bncede

1|0
    0|0
  • Muhteşem

0|1
    1|0
  • Evet büyük başarı gerçekten. Takdir edilmeye layık. 👍👌👏

0|1
    1|0
  • Çabalamam doğrusu

0|0
    0|0
  • yoo hic dikkat etmem

0|0
    0|0
  • 20li kızlara taş çıkartır net 😂

0|1
    1|0
  • Çabalarım sanırım.

0|0
    1|0
  • Ben 40ta jubilemi yaparım diyorum kadına bak.

0|0
    1|0
  • Fitlik evet ama genç kalmakta paranın etkisi büyük. Genç kalmak için uyguladıkları bakım kremlerinden diğer estetik uygulamalarına kadar her şey para. Parası olupta böyle görünmeyen kendinde kusur arasın tabi.

1|0
    0|0
  • Evet

0|1
    1|0
  • Tabi ki çabalarım

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    43

Erkekler Ne Diyor 32

• Tabiki isterler ama sigara içip sürekli fast food ile beslenip sabah kahvaltisida yapmazlar. 😂😂

0|1
    0|0
  • İnsanın 35 yaşında vücudunun çökmesi çok üzücü değil mi? 35 sene ne ya 35 senecik

0|1
    0|0
  • Bizim kadınlar da boğaz diye ölecekler. Ondan sonra ver elini diyetisyen, bir de kilosuna canı sıkılıp yemek yiyince sakinleşmeleri yok mu. 😂

0|1
    0|0
  • helal olsun..
    takdir edilesi..

0|1
    0|0
  • Birde uyandığında gör sen onu :D

0|0
    0|0
  • gerçekçi olalım...

1|0
    0|0
  • Spor sağlıklı beslenme..

0|0
    0|0
  • Evet butun kadınlara sesleniyorum burdan spor yapin..! Tabi erkekler sizde yapin boş durmak yok 😸

0|0
    0|0
  • Hamilelik öncesi ve sonrası düzenli spor , diğer bakımlar.. v. s Ve en önemlisi zeki bir kadın olup KEZBAN birisi olmamak.

0|0
    2|0
  • Herşey yaşına idealken iyi olur

0|0
    0|0
  • iyiymiş

0|0
    0|0
  • O paranın gücü

1|0
    0|0
  • Yaslanma yasi uzadi artik 80 yas uzeri yasli kabul ediliyor. Bunun sebebi gelisen tedavi yontemleri estetik tedavi yontemlerinin cok ilerlemesi anti oksidan yaslanmayi onleyici urunlerin piyasada cok satilmasi ve pekcok insanin bu urunleri kullanmasi bu urunler ayni zamanda kanserden koruyucudur. Bundan sonra 50--80 yas arasi cok sayida cok genc gorunumlu insanlar toplum icerisinde olacaklar.

0|0
    0|0
  • oyunculuga guz3l bu kadinin harika biri

0|0
    0|0
  • Rüya için ağıtın son sahnesinden sonra bu kadına ısınamıyorum 😆

0|0
    0|0
  • parrra parra parra

0|0
    0|0
  • Tebrikler 😂