Elçin Sangu'nun Ağzı Çok Garip Değil Mi? bir Bana Mı Tuaf Geliyor?

Gizli Üye
Erkek olsam bu kızla öpüşmek istemezdim, o derece garip, tuaf geliyor ağzı, çok büyük, yön tarafı farklı yüzü çok çirkin geliyor bana Ne gözü güzel, ne kaşı, Ne dudakları fizikte Berbat nesini pohpohluyorlar!
Elçin Sangu'nun Ağzı Çok Garip Değil Mi?  bir  Bana Mı Tuaf Geliyor?

Bildiğin çirkin bir kadın! Bunu beğenen ya Abaza, Ergen anca!

Güncellemeler
+1 yıl
Kıskanç demişler, Güzel demiş herkes! Güzel görmesem inanırdım! Ama nice güzeller gördüm At suratlı kadını beğenmem imkansız! Bir kadın bir kadını beğenmiyince Türkiye'de ergenler, abazalar tarafından kıskanç damgası yenir zaten çocuk gibisiniz?
Elçin Sangu'nun Ağzı Çok Garip Değil Mi? bir Bana Mı Tuaf Geliyor?