Kurtlar Vadisi Pusu Bölümlerini En Baştan İzliyorum Bu Muro Karakteri Nasıl Yok Oldu?

Gizli Üye
Muro harbi çok komik ya :D , lanet olsun içimdeki insan sevgisine , bunlar hep kapitalist burjuva rejiminin oyunları replikleri vs. :D

çok sağlam bir karaktermiş böyle bir karakteri niye kvden sildiler anlamadım :D

Kurtlar Vadisi Pusu Bölümlerini En Baştan İzliyorum Bu Muro Karakteri Nasıl Yok Oldu?