Seviyor Sevmiyor dizisini izleyen var mı?

Arkadaşlar severek izliyordum ta ki Yiğit İrem'i bırakıp Deniz'i sevmeye başlayıncaya kadar
Çocukluk askiymis ne kadar saçma İrem gibi manken vücutlu bebek gibi kızı bırakıp kezban Deniz'e gidiyor ya anlamıyorum ben bunları belli bir zamandan sonra iyice sacmaliyorlar ya Türkler bir film yapıyor başlari çok hoş oluyor sonradan bir sacmaliyorlar iyice boku çıkıyor neden hep böyle olmak zorunda bu diziler?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gonca Sarıyıldız gerek fizik gerek yüz gerek oyunculuk olarak çok beğendiğim bir bayan, önceki dizisi Diğer Yarım'ı severek izlerdim erken bitti. Dizilerin konusu değişebiliyor tekrar döner ona zamanla böyle gider çok takılma :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Tipe mi aşık olunuyor

0|1
    0|0
    • Deniz çocukluk aşkı diye ona aşık oluyor ama o deniz de öyle bir çirkin ki daha önceden İrem'i seviyordu şimdi onu bıraktı ama İrem de manken gibi çok güzel bir şeydi

• Ya arkadasim çocukluk aşkı diye bu kadar da baglanilmazki benimde çocukluk aşkım vardı 4 ay ciktik çocukluk askimla daha sonra o yoluma ben yoluma daha güzeli varken çocukluk aşkı niye yani? Onu anlayamıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• herkesin sevilmeye hakki var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;