Çağatay Ulusoy'u da kaptırdık. Çağatay- Diyar Onar aşkı sizi de inceden hüzne boğdu mu?

Gizli Üye

Çağatay Ulusoy'u da kaptırdık. Çağatay- Diyar Onar aşk sizi de inceden hüzne boğdu mu?
Bütün yakışıklılar kapıldı. Çoğu zaten evlendi bile. Elde kalan bir iki bomba var, onlar da yavaş yavaş sahiplerini buluyor. Dünya'nın en yakışıklı erkekleri listesine giren Çağatay Ulusoy, tam hayallerimizi süsleyecekti ki sevgili yapmış; mutluluklar dileriz.
Çağatay Ulusoy'u da kaptırdık. Çağatay- Diyar Onar aşkı sizi de inceden hüzne boğdu mu?

Biz napalım? Bu sene de bekar gezer miyiz?
Çağatay Ulusoy'u da kaptırdık. Çağatay- Diyar Onar aşkı sizi de inceden hüzne boğdu mu?