Hadise'nin kenarlardan taşan mide yağları güzelliğine gölge düşürebilir mi?

Yahu anlamıyorum gerçekten. Kadın taş gibi, kaya gibi, fıstık gibi... Yanlardan et fışkırdı diye bile laf atabiliyorlar ki ne fışkırması. Ahan da resim şu;

Ne diyorsunuz? Hadise'nin güzelliğine gölge düşürebilmiş mi böbrek dekoltesi?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakma da fıstık gibi falan değil. makyajsız halini gördüm geçen gün. salavat getirdim m k

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hadise bu yorumlari cok fazlasiyla taktigi icin medyada ve halkta cok fazla elestiride bulunuyor bacaklar roberto carlos gbi denildigi donemde 13 kg verdi gogusleri sarkik denildi diklestirme operasyonu yaptirdi oda kendiyle barisik degil yildizi parladiginda genc ve guzel bir kizdi ama suanda sadece erkeklere hitap ettigini düşünüyorum dış görünüşü konusunda çok kompleksli ve özgüvensiz bu yüzden itici buluyorum

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 103

• ebeme boya sürsen kıkyafetlerini böyle giydirsin o daha güzel olur bundan bu kadın boyalı güzel sadece boya olmadan bu kadın hiç bir şeye yaramaz

2|0
    0|0
  • Ben hiç anlamadım, o açıdan bakmadım. :D Gayet güzel yani, öyle fışkıran bir şey yok. Kadınlar daha detaylı bakıyor ya, kıskançlıklar da oluyor. Ondan hep bir kulp bulma çabası var :D

0|0
    0|0
  • Mide yağı bu sözden sonra IQ nün çift basamaklı olduğu kanıtlanmış oluyor bana göre zaten çirkin evet çirkin hiç hoşuma gitmiyor bacakları benim bacaklarımdan kalın (koşucu ve bisikletçiyim) göğüs desen zaten yok sarı saçlı ve mavi gözlüleri sevmiyorum yani bana iğrenç geliyor

1|0
    0|0
  • Her hali güzel gadının şimdi lüüüfeeeen bok atmayalım. O etleri öpcek erkek arkadaşı muhakkak çıkacaktır hellam yaa konuştutturma beni şimdi tobest tobest :)
    Bak sağdaki zaten nereye bakıyor?
    Yok yaaa öteki zenciye bakıyormuş bende biran fışkıran yerine bakıyor sandım. O erkeklerin daha karışık durumu konuyla alakası yok ama dedikodu güzeldir :)

0|0
    1|0
  • Güzel olsaydı, güzelliğine gölge düşebilirdi tabi.

4|0
    0|0
  • Balık etli hadiseyi kıskançlıktan şişko diye diye geçen senelerde tığ gibi birine çevirmişlerdi, sıradanlaştı. Hadise hayranı değilim ama Hadise'ye hafif balık etli olmak yakışıyor. O zaman çekiciliği ortaya çıkıyor. Bunu farkeden kıskanç birileri frenlemek için yapıyor galiba :D

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman standart üstü olduğunu düşünmedim

2|0
    0|0
  • Hadise güzel mi? Ne kadarda ilginç bir ülkedeyiz arkadaş. Göz doktoru önereyim istersen?

3|0
    0|0
  • Yav bu kim gerçek haline bakın

1|0
    0|0
  • Bence o kadarda abartılacak bir güzelliği yok 😉

4|0
    0|0
  • Bu kadın bana bir kerecik versin 6 posta olmazsam onunla adım onur değil offffff beeeeee. . . <3

0|0
    0|1
  • Bu kadının neresi güzel allah aşkına

3|0
    0|0
  • Hangi güzelliğe gölge düşürebilir mi?

4|0
    0|0
  • Güzel miydi de gölge düşsün

0|0
    0|0
  • Taş gibi kadin onlar dan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Hadise güzel miymiş 😒

2|0
    0|0
  • Hiç güzel değil bence.

4|0
    0|0
  • Bu kadını hiç sevmiyorum.

4|0
    0|0
  • Ahah zaten cirkin

2|0
    0|0
  • jolly joker ya da başka yerde konserine gidip bakın cidden aşırı iri, sen ülkede göz önünde olan bir şarkıcısın, spora gitmek bu kadar mı zor, daha genç biri kilolarına bile engel olamıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    83

Kızlar Ne Diyor 119

• Hadise güzelse Adriana Lima ne Monica Bellucci ne😒

0|0
    0|0
  • Hadise güzel değil. Çirkin değil belki ama makyajsız çok kötü, makyajlı ise ağır yaptığı için yine kötü duruyor. Ayrıca çok çirkin giyiniyor genel olarak. Bunu kardeşi giydiriyordu galiba. Öyle hatırlıyorum ama kendi kendini çirkinleştiriyor.
    Güzel makyaj ve saçla daha iyi görünebilir. Ama sen abartmışsın yani makyajsız hali tahmin ettiğimden kötüydü mesela.

0|1
    0|0
    • Kıskanıyorsunuz yazdığınız kelimelerden belli oluyor piskolojiniz sizi ele veriyor.

• Yoo ben onu ciddi söylemedim. Erkeklerin kıskanması için de bir sebep yok. Gerçekten güzel olmadığı için beğenmiyorlar, herkes aynı kişiyi beğenmek zorunda değil. Kıskançlıkla alakası yok.

• Biliyorum ciddi söylemediğini, Biz kızlar kıskanıyoruz hadi onun gibi olamıyoruz diye Erkeklerdemi onun gibi olmak istiyorlar demek istedin farkındayım ama benim açımdan iyi olmuş aklıma getirdiğin demek istedim, Hakkatten öyle bir şey var ama bazı insan var kendinden üstte gördüğü kişiyi beğenmezmiş gibi yapar, ya da elde edemediği biri için bunu yapar.

• Hatun komple et zaten kalçasına baksana :D Her yerden fışkırıyor mübarek :D Kadın görmemişler Hadise'yi beğeniyorlar yahu bırak Allah aşkına.

1|0
    0|0
  • siz demeseniz fark etmezdim bile. hadise gençken çok güzeldi bence eurovisiondan sonra çok çirkinleşmeye başladı bana göre. özellikle ne zaman o ses türkiyeye izlesem yüzündeki aşırı makyajı bile sezer oldum zerre beğenmiyorum artık

1|0
    0|0
  • tam Türk kadını Hadise. Bana göre çookk bir güzelliği yok ama kız cidden erkeklere hitap etmeyi biliyor. Dansları olsun kıyafetleri olsun..

0|1
    1|0
  • Elbisede pencere kullanıyorsa o yağlar olmayacak bir kere itici olmuş evet giymeyi versin başka ne giyse yakışıyor tombiş balık etli tam türk hatunu işte bel penceresindende kusur kalsın

0|0
    0|0
  • oralarda biraz sorunun varsa gostermiyecek kiyafetler yine seksi gorunebilecen bir kadin fizigini taniyip giyinmeyi biliyorsa herzamna guzel olur

0|0
    0|0
  • Makyajsız pek bir güzelliği yok. Yani güzel değil aslında ama sempatik bir kadın diğerleri gibi egoman değil

0|0
    0|0
  • Güzel olsa düşürürdü.

1|0
    0|0
  • Hic dikkatimi cekmedi :D yuzu cok guzl değil ama fizigi iyi gørunuyor bnce :D balik etmi masllah :D

0|0
    0|0
  • Tipi önemli değil de sahneye çıkıyorsa kendi bedeninde bir kıyafet giymesi gerekir. İsterse 48 beden olsun gidip 46 bedenin içine girmeye çalışırsan patlamış margarin paketi gibi gözükürsün.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle dusurmez. cok guzel vucudu var

0|1
    0|0
  • Kiskanclar. Tas gibi hatun hadiseye denilir! Baliketli guzel. Hayrani degilim takip etmem ama cok sexyyy🤗😍

0|1
    0|0
  • Kotu gorunuyor, giymemeli

0|0
    0|0
  • Sen de Hadisesin sanırım.

0|0
    0|0
  • Hadiseyi güzel bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Kilo niye bu kadar problem anlamiyorum herkes harika da sorun yaglarda sanki

0|0
    0|0
  • Sana göre güzel olabilir bana göre aşırı sıradan. Saçı sarıya boyamakla güzel olunmaz 😂😂

0|0
    0|0
  • Kadin tas gibi falan degil ilk yillarindaki tipine dön bir daha bak istersen. Yeni yeni duzeltti suratı. Fizigi hala duzeltemedi. He ama kisilik olarak cekici mi evet. konuşması gülüşü beden dili ile gayet dişiliğini kullanabilen bir kadin bence

0|0
    0|0
  • Düşürür bu elbiseyi giymek zorunda mı? Vücuduna uygun giysin bizde görmeyelim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    99
Yükleniyor...