Dizi onerir misin heyecani gerilimi yuksek?

Ozleyecek dizim kalmadi blacklist mentalist dexter fringe elementary 24 limitless gibi heyecanli izlerken merak uyandiran dizi polisiye dedektiflik tarzi film onerir msin ya da walking dead tarzi her bolum birinin oldugu gerilim dolu

Güncellemeler:
arkadaşlar herkese çok teşekkürler / bilinen popüler dizileri izledim yani sherlock game of thrones narcos prison break chuck daha böyle köşede kalmıştı beğendiğiniz dizileriniz

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Prison Break
    2-True Detective
    3-Narcos
    4-Friends
    5-Viking
    6-Mr. Robot
    7-Hannibal
    8-House Of Cards
    9-Breaking Bad
    10-Spartacus
    11-The Walking Dead
    12-Fear The Walking Dead
    13-Outcast
    14-Luke Cage
    15-Two And A Half Men
    16-The Man In The High Castle
    17-Limitless
    18-Ballers
    19-24
    20-Person Of Interest
    21-Sense8
    22-Zoo
    23-Ash vs Evil Dead
    24-Arrow
    Mini Dizi
    1-Band Of Brothers
    2-Unsere Mütter Unsere Vatter

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• arrow güzel bence

1|0
    0|0
    • izliyorumda dizi ikiye ayrılıyor flasback sahnelerde en iyi diziye adayken diğer zamanlarda normal cocuk filmine dönüyor sanki farklı kişiler cekiyor

• bana hep cok eglenceli geliyor :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• The Flash :D süper kahrama filmi ama tabiki polislik gibi şeylerde var :D Gizem gerilim bilim kurgu :D

1|0
    0|0
    • fringe den baska bilim kurgu sacma geliyo bir de süper kahraman tarzı pek istediğim gereilim olusmuyo izombie bile komedi gibi ama onun da her bölüm farklı bir cinayeti arastırma sı güsel

• Süper kötüler kaos yaratıyor tatata :D Tamam. Game Of Thrones güzel bak içindede gizem ama polislik aramazsın :D The Walking Dead tavsiye ederim. The Arrow izle onda istediklerin var sanırım.

• Prison Break

1|0
    0|0
  • narcos tam senlik o halde...

1|0
    0|0
  • prison break kesinlikle izle

1|0
    0|0
  • ya lütfen beni dinle pişman olmazsın bende öyle senin beğendiğin tarzda şeyler izliyorum 1 hafta önce the 100 diye bir diziye başladım heyecan üstüne heyecan 3. sezonuda bitirdim yeni sezonun gelmesini bekliyorum

1|0
    0|0
  • asmalı konak

1|0
    0|0
  • Hannibal :)

1|0
    0|0
    • konu u beğenmedim böyle yamya m tarzı dexter a yakın olsa bile konusu bir de zaten yarıda bitirmişler dizi

• filmler de konu yavaş ilerliyo sonlara doğru tam iyileşirken bitiyo ama dizilerde bir daha izletmek için konuyu daha heyecanl yapıyorlar çok beğendimğim filmler christoper nolan la tarantino nn filmler i oyuncu olarak da di caprio la bale filmleri iyi oluyor onların tarzı varsa yazabilirsin

• dicapriodan zincir adasini izleyebilirsin izlemediysen. Sana dizi olarak Doctor who, Game of thrones, breaking bad, The wampire diares aklima gelenler bunlar 😊

• Lucifer izle

1|0
    0|0
  • Dracula Başlangıç tavsiye ederim etkisi altında kalirsin

1|0
    0|0
  • Emanuella izle pampa cok surukleyici 😁

1|0
    0|0
  • dizi pek izlemem ama ( the 100 ) izliyorum Şu an sinema filmi istersen onerebilirim

1|0
    0|0
  • Sherlock
    Fargo

1|1
    0|0
  • Agatha Christie oku Sherlock Holmes oku ne yapacaksın tv yı ya

1|0
    0|0
    • kitaplarını pek beğenmedim ikisininde eski zamanda geciyo zaten konu yavaş ilerliyo bir de ceviriler tam olmamıs gibi geldi belki yanlıs zamanda okudum

• Sen iyi bir çeviri kitaplarını bulamamissin demek ki yoksa kitaplar gerçekten şahane

• The 100

1|0
    0|0
  • True detective inceleyin isterseniz

1|0
    0|0
  • kurtlar vadisi :) :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• narcos. 1. bölümü izledikten sonra kendini sezon sonunda bulursun

1|0
    1|0
  • Dexter ve fringe ne izlerdimm be bu aksam izlicemm sagol :) uzun zaman oldu

1|0
    0|0
    • dexter en iyi dizi bence fringe de izlerken pek etkilenmemiştim ama diğer dizileri izleyince farkediyosun ne kdr iyi oldugunu

• fringe begeniyorum bazi bölumller sacma olabiliyor ama yinede guzel dexteri surekli izliyemiyordum hep gec saatlerde gösteriyorlardi benim hicbir zaman vezgecmicegim diziler criminal diziler cok seviyorum

• Luther, mentalist, sherlock

1|0
    0|0
  • The Magicians

1|0
    0|0
Yükleniyor...