Sinan Özen de Tarkan gibi hayranıyla evlendi. Siz olsanız hayranınızla evlenir miydiniz?

Gizli Üye
Sinan Özen, 2 senedir birlikte olduğu eczacı Burcu Kartal'la evlendi. Hayran ile evlenmek trend mi oldu, noldu? Eskiden hayranların psikopat olmasından korkulur, sanatçılar genelde uzak dururdu. Çok sevgisiz ve aşksız bir dünyada yaşıyoruz. Artık galiba bir hayranın sevgisi anca yetiyor sanatçılara da...

Sinan Özen de Tarkan gibi hayranıyla evlendi. Siz olsanız haynarınınızla evlenir miydiniz?
İşte gelinimiz...
Sinan Özen de Tarkan gibi hayranıyla evlendi. Siz olsanız hayranınızla evlenir miydiniz?