Koreye gitmek istiyorum yardım?

Ben Şu an lisedeyim. Üniversiteyi guney korede okumak istiyorum ama ne ingilizcem iyi ne korecem. Ne yapacagim. Babamda izin verecek birisi degiil Yardım.

Güncellemeler:
Ya birde ben kapaliyim. Dislarlarmi? Orada acik olunca daha cok dikkat cekiyorsun. Korkuyorum gidersem acilicam diye.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Son teknoloji sanal gözlükler var onlardan bir tane al :D

2|1
    0|0
    • Yapma ya ben ciddiyim :D

• Ya napcan koreyi ac internette bir sürü kore dizisi var izle ben anlamıyorum valla koreliler bize hayran bizim kızlar korelilere :D

En İyi Kız Görüşü

• aynı benim durumun. lisedeyim üniversiteyi japonyada okumak istiyorum. ama daha 3 yılım var sdfg. tesettürlü deilim ama sorun olacağını sanmıyorum. dilide eğer azimliysen 1-2 ayda öğrenirsin FİGHTİNG!

1|0
    0|0
    • Ailen izin veriyor mu?

• haftasonu gidiyorum 15 yaşımdayım

• Kursa ne kadar veriyorsun?

Erkekler Ne Diyor 8

• ingilizce kolay ya 1 ayda konuşmaya başlarsın baba işinede üniyi kazan terket evi o zaman :D

0|0
    0|0
    • Değil mi? :D Üniversiteye gidince karisamaz zaten.

• ne bilim baban vurmazsa git :D ingilizce çok kolay ama yabancı arkadaş bul temel gramer'i öğrendikten sonra 1 haftada konuşmaya başlıyorsun birde küfürlü dizilere yönel sokak dilini anlaman ve kulak aşinalığı olması için

• Karışamazmış. Kimin parasını alıcaksın her ay.

• ingilizcenin iyi olması şart

0|0
    0|0
  • yatar o iş

0|0
    0|0
  • niçin kore anlatsana biras. s

0|0
    0|0
  • hevestir gecer

0|0
    0|0
    • İmkani yok. Dün acayip hirslandim hic ders calismayan kiz birden ders calismaya basladi. Ama orda aciklarin borusu oter gibi geldi. Kapaliyim da ben. Ne yapicaz.

• abla bende almanyada okuyacaktım sözde her gün 1 saat almanca calısıyordum sonra arastırdım ettim tr de garanti üni bitirecegime neden kendimi kasıp ne olacagını bilmedeim bir yol seciyim ki ddm

• Aslında dogru soyluyorsun. Korecem falan da iyi degil. Burda 4 senede bitirecegim universiteyi belkide orada dilini falan bilmedigimden 5 6 senede bitiricem. Haklisin aslinda.

• dıl ogrenmeden asla olmaz

0|0
    0|0
  • Hilal nasılsın

0|0
    0|0
  • Her an k. koreyle savaş olabilir.

0|0
    0|0
    • Saçmalama

• Guney kore ile kuzey kore birbirine iki duşma ulke surekli top atışlarıyla birbirlerine taciz ateşi yapıyorlar. Sen uzaydan mı geldin?

• Dunyada olup bitenden bihabersin

Kızlar Ne Diyor 7

• orada turist çok bütçene göre değişir hotel'ler var gangnam pahalı seoul geneli pahalı ama gangnam biraz daha fazla Seocho ve Songpa görmeni öneririm

1|0
    0|0
    • Ayıptır soylemesı bankadan 400 bin cekmeyi düsünüyorum. Olurda gidersem tabii. Yeter degil mi? :D

• 400 bini korede ne yapıcan? kartını boşaltma orada pişman olursun :)

• Eğer Kore'ye olan hayranlığın oppalar veya kpop sa bence bundan daha iyi hedefler seç sırf bu yüzden Kore fanı olmak SAÇMA! Kendine sor bir ben Kore'ye neden gitmek istiyorum, gidince ordane iş yapacağım? Bunlar basite alınacak şeyler değil. Kore rekabetle dolu bir yer.

0|0
    0|0
  • Türkiyeden bir yer seç o zaman

0|0
    0|0
  • Orası çok pahalı ve sıkı bir rekabet var.. bendede bir ara gideyim diye heves vardıda kalmadı şimdi çok zor burda üniversiteyi bitir sonra gidersin en mantıklısı bu..

0|0
    0|0
  • Seni koreye biz mi gönderelim? Ne istiyorsun açık söyle

1|1
    0|0
    • Bu konuyla alakalı akıl verın dıyorum da sende akıl var mı kı bana veresin.

• ilginc

0|0
    0|0
  • Büyüyünce geçer boşver takma kafaya😂

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;