Monica Bellucci'nin güzelliği tez konusu olmuş. Biliyor muydunuz?

Gizli Üye

''İspanyol ve Fransız bilimadamlarının 'güzellik' konulu araştırmasında İtalyan yıldız incelendi. Son dönemde artan estetik operasyonlar üzerine inceleme yapan bilimadamları, 'bir kadında olması gereken vücudun ve yüz hatlarının 'Monica Bellucci'ninki olduğunu açıkladı.'' alıntı.

Monica Bellucci'nin güzelliği tez konusu olmuş. Biliyor muydunuz?