The Simpson, family guy ve south park gibi dizilerin bölümleri bağlantılı mı?

AmaLütfen
Eger öyle degilse yani bir hikaye kurgusu yok her bölüm farklı bir şey varsa atlayarak karışık şekilde izlicem var derseniz en baştan başlicam.
birde öncelikle hangisine başlamalıyım south parkı karışık olarka izledim bir kaç bölüm çok fena bişey digerlerini pek izlemedim
The Simpson, family guy ve south park gibi dizilerin bölümleri bağlantılı mı?