Kızın/erkeğin sonradan güzel/yakışıklı olduğu bir dizi film var mı çok merakım var böle şeylere?

esralee

kızın/erkeğin sonradan güzel/yakışıklı olduğu bir dizi film var mı çok merakım  var böle şeylere?
bunlar aynı kişi bu arada
Kızın/erkeğin sonradan güzel/yakışıklı olduğu bir dizi film var mı çok merakım var böle şeylere?

Güncellemeler
+1 yıl
ben küçükken izlemiştin bir tane adı güzel ve çirkin di google da arıyorum ama bulamıyorum belki siz bilirsiniz kız esmerdi çok çirkindi gidiodu dişlerini falan yaptırıodu he bir de sarı bir kız vardı yha hiç bilen yok mu bnu?
Kızın/erkeğin sonradan güzel/yakışıklı olduğu bir dizi film var mı çok merakım var böle şeylere?