Arkadaşlar bu kız (Hande Erçel) güzel mi? Neden beğeniyorsunuz ya da beğenmiyorsunuz?

Gizli Üye
Şu an Güneşin Kızları adlı dizide Selin karakterini canladırıyor. Adı Hande Erçel.
Arkadaşlar bu kız (Hande Erçel) güzel mi?Neden beğeniyorsunuz ya da beğenmiyorsunuz?

Arkadaşlar bu kız (Hande Erçel) güzel mi? Neden beğeniyorsunuz ya da beğenmiyorsunuz?