Rol İstanbul ajans güvenilirmi?

Arkadaşlar ben rol İstanbul ajansa başvurdum ve bugün reklam çekimi için görüşmeye çağırdılar bazen dolandırıcalarda telefonlara mesaj atıyor oyüzden teredütte kaldım şu an güvenilir bir ajansmı bugün gitmek istiyorum lütfen birşey söyleyin

1|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Umut tacirleri hepsi , genç toy ve meraklıların parasını söğüşlüyorlar sonra da git bekle diyorlar.

Bu işler artık diplomalı sertifikalı yetiştirilmiş insanların işi, Türkan Şoray keşiflerinin devri çoktan geçti. İstanbul'da aynı işi yapıp ünlü (?) yapan 81 tane ajans var da , bunlara yetecek piyasa var mı bir düşün , burası Hollywood değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güvenli olduğunu sanmam. Bence giden bir tanıdığın varsa mutlaka ondna bilgi alıp araştır.

Para tuzağı olanlar var sonuçta

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• para tuzağı

0|0
    0|0
  • ajansların %99.9 dolandırıcı.

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum bence gitme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rol İstanbul Ajans'a yeğenim kayıtlı bu zamana kadar hiç bir sıkıntı çekmedik her aradığımızda ilgilendiler sağolsunlar. bir kaç projeye çağırdılar ama biz dahil olamadık ama malesef zamanları uymadığı için :/

0|0
    0|0
  • Dolandırıcı Turkcell reklamı için arayacağız dediler aylar geçti aramadılar üstelik çok para aldılar

0|0
    0|0
  • erberk ajans en güvenlisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;