Başarılı Oyunculuklarıyla Dikkat Çeken 6 Kötü Karakter!

1. Kaan Urgancıoğlu

Star'da yayımlanan başarılı dizi Kara Sevda'nın baş karakterlerinden biri, Emir'i canlandıran Urgancıoğlu, diziyi izleyenlerin çoğu tarafından sevilmekte. Edebi replikleri ve ne kadar kötü olsa da komik kişiliği oldukça beğeni topluyor. Aynı zamanda rolünün fazlasıyla hakkını veren sempatik oyuncu, genç kızların sevgilisi olan rol arkadaşı Burak Özçivit'i bile gölgede bırakabiliyor.

2. Cansu Fırıncı

Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan, akıllara kazınmış "Kemal'im yapmaz!" ifadesinin baş kahramanı Fırıncı, sempatikliği ve komik konuşmalarıyla yaptığı tüm kötülükleri unutturabiliyor. Özellikle yabancı dilde yaptığı master en önde gelen özelliklerinden.

3. Gonca Vuslateri

Şu aralar Anne dizisiyle gündeme gelen Vuslateri, yine çok başarılı kötü karakterlerden. Her role bürünebilme özelliği ve dillere destan asiliği filme büyük bir katkı sağlıyordur. Aynı zamanda, genelde az makyajla kamera karşısına geçtiği dizisinde, masum güzelliği çoğu kişi tarafından beğenilen bir durum.

4. Andrew Scott

Evet, Türklerle başlamıştım ve bu tek yabancı fakat ünlü dahi Moriarty'yi buraya koymasam olmazdı. Sherlock Holmes dizisinin belki de Sherlock'dan daha sevilen dahisi Jim Moriarty. Eğlenceli ve zeki kişiliği herkesi etkilemek için yeterli bir sebepken o Holmes'a kafa tutuyor. Benim favorim Sherlock olsa da Moriarty'nin ikinci favorim olduğunu söylemeden geçemem.

5. Hazal Filiz Küçükköse

Kara Sevda'nın Emir'e aşık küçük Zeynep'i. Emir ona ne kadar zarar verse de vazgeçmeyen, aşkını abisinin düşmanlığın önüne geçiren Zeynep, Küçükköse tarafından başarıyla canlandırılıyor. Çoğu zaman seyircinin nefret ettiği kişi olmasıyla da rolünü ne kadar iyi oynadığını anlayabiliyorsunuz. Ayrıca şu fotoğrafa bir bakın! Hem sempatik hem güzel çok ünlü tanımıyorum ben.

6. Berkay Ateş

Anne dizisinin asıl kötü oyuncusu Cengiz'in hayat bulmuş hali Berkay Ateş. Açıkçası biraz Kırgın Çiçekler Kemal'e benzetiyorum ben. Ne olursa olsun, profesyonel oyunculuğu, kabadayı duruşunun yanında acıma duygusuyla favorilerimden biri olan Ateş, karakterinin kötü kişiliği sebebiyle sosyal medyadan tehdit edilen yıldızlardan.

Bunlar sadece benim düşüncelerim, eminim ki daha birçokları vardır...

Okuduğunuz için teşekkürler. 😇


2|0
142

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • "Kemal'im yapmaz!" Cansu muymuş? şaşırdım :/
  En çok Kemal ve Cengiz'e sinir oluyorum..
  Şule de kötü bir karakter ama Cengiz'den önce melek gibi bir kadınmış..
  Aşk insanı bu kadar mı değiştirir diye düşünmek gerek..

  Emeğine sağlık :)

  2|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

 • birtek şeye takıldım. adamın adı niye cansu? kız diye niyetlenip ismi değiştirmemişler mi?

  1|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor... ;