Gösteriş Meraklısı Olmayan Bir Ünlü: Keanu Reeves

Birçok insan sırf gösteriş olsun diye bağış yapıyor, yardım eli uzatıyor ancak Keanu Reeves'in paradan uzak olduğu ve içten olduğu çok açık

Kendisi, film ekibinde çalışan herkesle tanışır ve isimlerini öğrenir. Matrix serisinde ailesinin durumunun kötü olduğunu öğrendiği bir kişiye 20.000 dolar vermiş ve bunu insanların gözüne sokarak yapmıyor. Üstelik yine Matrix'den kazandığı 114 milyon doların 80 milyon dolarını, özel efekt ve makyaj personeline vermiş.

Diğer yardımseverler insanların gözüne soka soka yardım eli uzatıyor, haberlerde çıkıyor ancak Keanu Reeves yolda karşılaştığı herhangi bir ihtiyaç sahibi insana yardım ediyor

Araştırmama göre 1997 yılı eylül ayında da, komple bir gününü evsiz bir adamla birlikte geçirmiş ve saatlerce onunla muhabbet etmiş.

Lüks yaşamı elinin tersiyle itiyor

O kadar zengin olmasına rağmen metroya biniyor, araba kullanmıyor.

Peki bu adamı böyle yapan ne?

1999 yılının Aralık ayında sevgilisi ölü bir çocuk doğurmuş ve aldığı alkol ve uyuşturucu yüzünden trafik kazası geçirerek ölmüş. Üstelik Keanu daha çocuğu doğmadan adını bile koymuş. 3 kız kardeşi olan Keanu'nun yıllardır lösemi hastası olan bir kız kardeşi var ve bakımını Keanu yapıyor. Sevgilisi ve çocuğu için Keanu bir gün şöyle demiş:

Onların hayatının bir parçası olmayı özlüyorum. Onların da benim hayatımın bir parçası olmasını. Eğer onlarla birlikte olsaydım her şey nasıl olurdu merak ediyorum. Bir daha tekrarlanmayacak şeyleri özlüyorum.

Ayrıca çok eskiden en yakın arkadaşını da kaybettiğini okumuştum.

Üstelik filmleri kaliteli ve güzel

Matrix filmini birçoğunuz bilirsiniz, güzeldi. Şimdi ise sinemasına gittiğim John Wick 2 gösterimde. Gerçekten çok kaliteli filmler. 10 Şubat'ta gösterime girdi ve hala John Wick 2 için sinemaya gidebilirsiniz. İmdb puanı da yüksek. Destekleyin bu arkadaşı, gerçek bir hayırseverdir kendisi!


3|2
12
Pireneler KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

 • Paylaşım güzeldi 👍👍Keanu hakkında öğrendiğim bilgiler de öyle. Bir kısmını zaten biliyordum.. insanlarla sınıf ayrımı yağmaksızın kurduğu dostluk ve bağ. Film ekibinde herkesle samimi ve yakın olmasi gibi...:)
  Ama sevgilisi ve doğurduğu bebeğin ölü olması, kız kardeşlerinden birisinin lösemi hastası olması,,, bilmediklerim.
  Ve bir evsizle 1997 eylül ünde bir gününü geçirmesi.. :)
  Bunların tümü, aslında onu sadece başarılı ve tanınmış bir aktör değil. Aynı zamanda iyi ve düzgün bir insan, ailesi içimde hayırlı bir evlat ve kardeş yapıyor.
  İnsanların, bencillik ten kurtulupt biraz çevrelerine bakması gerektiğini düşünüyorum... çünkü hayat bazen sadece kendimiz için yaşamaktan daha fazlası, belki bir şekilde birisinin hayatına dokunmak ta.. Her ne şekilde olursa olsun! Faydalı olabilmek, o kişinin bundan haberi olsun veya olmasın. Bunun da bir önemi yok...

  0|1
  0|0
  • Teşekkür ederim :) filmlerine gidip destek vereceğim ben de ki gidiyordum zaten ama mesela john wick 3 çok güzel olacağa benziyor

  • Ric ederim. Evet kesinlikle gidicem.

  • Umarım aksiyon seviyorsundur o zaman şu anki filmi bol silahlı :)

En İyi Erkek Görüşü

 • Adam gibi adamdır. John wick filmi için yaptığı antremanların videolarını izledim ve temin ederim çok özverili bir çalışmasının eseri o filmdeki çoğu tekniği gerçekten de yapanilme becerisinde. En favori oyuncun kim deseler aklıma gelecek isim Keanu reeves.

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;