İntihar Ederek Ardında Derin İz Bırakmış 5 Güzel İnsan

Merhaba Sevgili KS Üyeleri! 📣

Bu defa unutulmamaya yüz tutmuş, kalbimizde yeşermesine izin veremediğimiz, ölümleri ile hayranlarını göz yaşına boğmuş, o ölümsüz isimlere ilginizi çekmek istedim...

Robin Williams (1951 - 2014)

Filmlerini belirtmeye bile gerek yok. Onu hepimiz tanıyoruz zaten. Bir neslin hep seveceği isim olarak akıllarda kalacak. Onu hep gülen birisi olarak tanısak da, aslında içinde bambaşka sıkıntıların olduğunu, kendini asarak intihar ettiğinde anlamıştık.

Lucy Gordon (1980 - 2009)

Genç aktris; Örümcek Adam 3 ve Serendipity filmlerinde tanınıyordu. Kendine has duru bir güzelliği olan, bunun yanında; mankenlik kariyerini de sürdürüyordu. Henüz 28 yaşındayken; doğum gününe 2 gün kala, Paris'teki dairesinde kendini asarak intihar edip, hayatına son vermişti.

Kurt Cobain (1967 - 1994)

Nirvana grubunun ünlü vokali, 6 gün kayıp olduğu varsayılarak; sonradan cesedi evinin garajında bulundu. Pompalı tüfek ile intihar etmeden evvel bir veda yazısı bırakmış. Yazıda ise; "Sizi seviyorum. Sizi seviyorum..." cümlesi yer alıyordu.

Marilyn Monroe (1926 - 1962)

Kadın ikonu; film çekimleri öncesi yüksek doz sakinleştirici ilaç alarak evinin yatak odasında ölü bulundu. Ölüm sebebi olarak; eski eşi Arthur Miller'dan boşandıktan sonra depresyona girmiş olması ve ardından intiharı, bunun yegane sebebi olarak düşünülüyordu. Ölümü büyük bir şaşkınlık yaratmış o zamanlar.

Yavuz Çetin (1970 - 2001)

Türkiye'nin efsane Blue gitaristi ve müzisyeni olan Yavuz Çetin; yoğun depresyon teşhisi sonrası; hastahaneden taburcu olmuş, veda albümünü piyasaya sürdükten sonra Boğaz Köprü'sünden atlayarak; yaşamına son vermiştir. Ayrıca, kendisi rock müzisyeni Teoman'ın yakın arkadaşı olarak da biliniyordu.

Mezar taşındaki yazısı;

" Bir gün gelir herkes;

kendi yoluna gider.

Her şey nasıl başladıysa;

öyle biter. "

Bir başka Bence 'mde görüşmek üzere,

esen kalın... ✋

#YugoslavMan


1|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Sönüp gitmektense yanmak iyidir.. Ölümüne kahrolduğum bir kaç insandan biri kurt cobain

    1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

  • Yazık denilebilir sadece. Güzelliklerinin ve gençliklerinin baharında, başarılı insanlardı tümü.

    0|1
    0|0
Yükleniyor... ;