Efsane Oyuncu ve Manken Jessica Alba!

Jessica Alba kimdir?

Asıl adı, Jessica Maria Alba, 1981 doğumlu Amerikalı dizi ve sinema oyuncusu ve manken. Bu kadında ve'ler bitmez. 2 çocuk annesi 35 yaşında halen tabiri caizse taş. 1990 yılından sonra kendisini bir çok dizi ve filmlerde göstermeye başladı. İlk film deneyimini Gail adlı küçük bir rolle 1994 yapımı Camp Nowhere adlı film ile yaşadı. Ardından reklamlarda dizi ve filmlerde rol alarak devam etti.

Bazı filmleri

Cin City, Good Lucy Chuck, Fantastic Four, Maviliklere Doğru, Honey, Göz, Anestezi, ve Mechanic: Ressurection filmleriyle tanırsınız. Jason Statham ile baş rolünü paylaştığı bir aksiyon filmi, Mechanic: Ressurection mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum. 2016 yılında geçtiğimiz yılın sonlarına doğru çıkmıştı film, lakin gerçekten müthiş. Zaten bir filmde Jason Statham varsa o filmin kötü olma ihtimali yok, bir de Jessica Alba var daha ne olsun :) Ayrıca Jessica Alba filmlerinden, "Anestezi"yi de mutlaka izleyin.

Şu tatlılığa bakar mısınız, insanın ısırası geliyor. :)

FHM'in 2007'de yaptığı Yeryüzündeki En Seksi Kadınlar listelerinde bir numara oldu.

O olmayacak da kim olacak, bir kere esmer

Hani bir laf var ya esmersen zaten güzelsin. Ben bu lafa kesinlikle katılmıyorum lakin Jessica Alba farkı işte, esmer, güzel, seksi, manken, film ve dizi oyuncusu, şeker mi şeker tatlı mı tatlı.

Cin City'den bir sahne Jessica Alba

Gördüğünüz Jessica Alba, Cin City (Günah Şehri) suç ve drama türünde, siyah beyaz bir film, bu filmi de öneririm değişik ve bilinmedik film arayanlara.

Teşekkürler...


3|2
66

En İyi Kız Görüşü

  • Bu kadını neden beğendiklerini bir türlü anlayamazdım:) Sevdiğim adam da bu kadını beğeniyor, neden beğendiğini anlamak için kadını araştırırken fark ettim ki kadın gerçekten çekici. Sadece görünüş olarak bence çok daha güzel kadınlar var ama bir bütün olarak gerçekten çekici kadın bir de görünüş olarak ne kadar benziyoruz bilmiyorum ama bazı özellikleri gerçekten bu kadınla aramda bir bağ kurmamı sağladı.
    -Gecen bol olsun.-

    0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;