Bir Rüzgar Gibi Gelip Geçenler

Korcan Cinemre

Bir Rüzgar Gibi Gelip Geçenler

Bir dönem televizyonlarda farklı imajlar ile farklı eğlence programlarında boy gösterdi. Biz onu, en son bombası olan aşağıdaki izdivaç programındaki haliyle tanıdık. Belki de ülkenin gördüğü en büyük troll.


Ekmeleddin İhsanoğlu

Nam-ı diğer çatı aday. Daha önce siyasetin hiçbir alanında gözle görülmeyen, İslam Birliği Teşkilatı sekreteri olan Ekmel’i CHP ve MHP ortak aday olarak gösterip cumhurbaşkanlığı seçimlerine sokmuştu. Sonucunda ne CHP ne de MHP tabanı bu adamı içine sindiremedi ve geldiği gibi, hızlı bir şekilde siyasi arenadan kayboldu.

Julian Assange

Tüm dünyayı ilgilendiren resmi belgeleri yayınlayarak gündeme bomba gibi düşmüştü. Dünya politikasındaki tüm kirli çamaşırları ortaya döktü. Lakin bu adam kimsenin işine gelmedi. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovdular, şu an 10. Köyü olan tahtalıköyde olduğu söylenmekte. Akıbeti net değildir.

Sefa Doğanay

Acun’un bereketli elinin değmesiyle kendisine şöhretin kapıları açılmıştı. Yetenekli olduğu doğrudur ancak şimdilerde ekranlardan kendini soyutlamış durumda.

Eypio

Eypio (soldaki), Burak (sağdaki) ile beraber yarattıkları eserleriyle bayağı büyük bir üne kavuşmuşlardı. Rap dinleyen tayfa arasında bilinen iki yüz, tüm Türkiye’de çok hızlı şekilde tanındı, devamını getirmeyince çabuk unutuldular.

Marina Joyce

Ünü İslamiyetten bile hızlı yayıldı. Karşını gözünü boyayıp enteresan kıyafetler giyerek youtube kanalında konuşan, aşırı İngiliz aksanlı ergenin reklam kurgusu çok başarılı şekilde işledi. Abone sayısını katladı ve yoluna emin adımlarla ilerliyor.

Taner Tolga Tarlacı

Benim için cahil cesaretinin tam olarak vücut bulmuş halidir. Patavatsızlıkları ve hayvani hareketlerini ‘doğallık’ diye sattılar ancak salt iticiliğe sahip bu adam iyi ki ekranlardan daimi olarak uzaklaştı.

Bayhan

95’ten sonra doğanların pek hatırlamayacağı birisi. O dönemde bir hayli popüler olan Popstar yarışmasında en dikkat çekici yüzlerdendi. Kendisi gibi birkaç yarışmacıyla birlikte albümü çıktı. Hepsi aynı hazin sonu paylaştı.

Semih Öztürk

Herhalde TV tarihinde görülen en antipatik simalardan biridir. BBG benzeri, şu an ismini hatırlayamadığım bir yarışmada tanınıp, daha sonra Survivor’da bize çirkeflik hakkında unutulmaz tecrübeler kazandırdı.

Rüzgar Erkoçlar

Kendisi teoride şanssız biri gibi görünse de, kadın iken güzel, erkek iken yakışıklı olabilmesiyle dünyanın en talihli kişilerinden biri gibi geliyor bana. Cinsiyet değiştirdiği dönemde ve sonrasındaki birkaç ayda çok göz önündeydi.

Atalay Filiz

Yerli seri katil. Yaptığı işler ortalama zekanın üzerinde olduğunun belirtisiydi. En nihaytinde bir psikopattı ve her canı sıkıldığında birini öldürüyormuş gibi gösterilmesi, dışarda olduğu her an ülke insanına sebepsizce endişe veriyordu. Yakalanmasıyla herkesin yüreğine yine gereksiz bir su serpildi.

Amanda Cerny

Kendisi ABD’nin ünlü zengin çocuklarından. Yine kendisi gibi aşırı zengin ailede dünyaya gelip tüm boş vakitlerini video çekip popülerlik kazanarak geçiren adamların yanında çekiciliği sayesinde ekmek yiyordu. Vasat ve yaratıcılıktan yoksun paradilerini satamayınca çakma bir senaryo ile gönüllere taht kurdu. Takipçilerini artırdı ve kayboldu.


0|0
22

En İyi Kız Görüşü

 • Rüzgar Erkoçlar hala göz önünde. Birçok haberini aldık. En son sevgilisiyle resimlerini görmüştüm. Ama hepsi de gelip geçtiğine sevindiğim insanlar.
  Eline sağlık

  0|0
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Emsaleddin Ekmekoğlu'nun gelmesiyle gitmesi bir oldu.

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Bayhan hala göz önünde izdivaç programlarından para kırıyor

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

 • Eypio için yazdıklarına katılmıyorum. Onlar daha parlayalı 3-4 ay oldu ve eminim ki arkası gelecek.

  0|0
  0|0
Yükleniyor...