Hollywood'ın Ünlü Yıldızları ABD' yi Yönetseydi Kim Ne Bakanı Olurdu?

Başkan - Angelina Jolie

UNICEF ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu İyi Niyet Elçisi olarak göçmen kamplarını ziyaret eden Angelina Jolie' ye geçtiğimiz yıl insanlığa yaptığı manevi ve maddi iyiliklerden dolayı Kraliçe 2. Elizabeth tarafından Şövalye ünvanı verilmişti.

Daha önce Çocuklar İçin Küresel Hareket adlı örgütün Washington' daki bürosunun açılış töreninde konuşan Jolie bir gazetecinin 'ABD Başkanlık seçimlerine katılacak mısınız?' sorusuna 'Hiç kimsenin benden böyle bir şey beklediğini sanmıyorum. Önce Oprah Winfrey' in başkan seçilmesini bekleyelim demişti.

Çevre Bakanı - Leonardo Dicaprio

Kendi adına kurduğu çevre vakfına 45 milyon dolar bağışlaması ile büyük takdir toplayan Leonardo Dicaprio, şu anda ismi Before The Flood olarak belirlenen bir çevre belgeseline imza atıyor. Belgesel küresel ısınmanın ve iklim değişikliğinin dünyadaki etkilerine odaklanıyor. DiCaprio belgesel için 5 kıtayı dolaşarak Kuzey Kutbu'na kadar gitti.

Ulaştırma Bakanı - Lindsay Lohan

18 ayda 3 kez kaza yapan Lindsay Lohan, ABD' nin şehirlerarası yollarının daha güvenli olması için bir fikir üretebilir.

Basın Sekreteri - Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, kendisini 2005' te Angelina Jolie ile aldatan eski eşi Brad Pitt ile olan ilişkisi başta olmak üzere özel hayatı konusunda basını parmağında oynatmıştı. Aniston, şu anda Justin Theroux ile evli.

Dışişleri Bakanı - George Clooney

Daha önce Darfur' daki katliamı sona erdirmek için görüşmeler yapan George Clooney, ABD' nin dışarıdaki kötü imajını entelektüel imajı ile düzeltebilir.


1|0
13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

  • Bunlardan anca Cehenneme bakan olur

    1|0
    0|0
  • Angelina başkan olsun çok yakışır hatuna

    1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...