Şarkılarıyla Gönülleri Fetheden Bir Zamanların En Ünlü 10 Vokalisti

Bu bence' mde konserleri ile çok para kazanan ve sahnelerin tozunu attıran şarkıcıların meslek hayatlarına hangi şarkıcının vokalistliğini yaparak başlamış onu göreceğiz. İşte geçmişte vokalist olan şimdilerde de sahnelerin en çok aranan isimlerinden olan o ünlüler..

MURAT BOZ

Uzun yıllar Tarkan, Nilüfer ve Nazan Öncel' e vokalistlik yaptı. Ve şimdi onlardan daha başarılı diyebilecek kadar başarılı.

SILA

Bir dönem Kenan Doğulu' nun vokalistliğini yaptı. Kenan Doğulu' nunda desteğiyle ve hatırı sayılır sayıdaki şarkılarıyla sahnelerin tozunu attırmaya devam ediyor.

SİMGE SAĞIN

Gülşen' e Yaşar' a ve Serdar Ortaç' a vokalistlik yaptıktan sonra "miş miş" şarkısıyla ünlenen Simge günümüzde halen listelerin ilk sıralarında çalan şarkılar seslendirmekte.

EMRE ALTUĞ

Nilüfer, Leman Sam, Levent Yüksel ve Sertap Erener gibi isimlerin vokalistliğini yapan Emre Altuğ da, iddialı isimlerden sadece bir tanesi.

YILDIZ TİLBE

Sezen Aksu' nun vokalistliğini yapmasıyla müzik kariyeri başlamış ayrıca onlarca sanatçıya onlarca şarkı satmıştır.

ELİF KAYA

Mustafa Sandal ve Hande Yener ile başladığı müzik hayatına artık tek başına devam ediyor.

DENİZ SEKİ

Kenan Doğulu, Ege ve Yaşar'a vokalistlik yaptı. Ne kadar müziğe ara vermiş olsa da sesinin kuvvetini kulaklarda halen hissettiriyor.

BENGÜ

Serdar Ortaç dahil olmak üzere birçok ünlüye vokalistlik yaptı.

MERVE ÖZBEY

Demet Akalın'ın vokalisti olan Merve Özbey, şimdilerde ise müzik piyasasında adını duyurmuş başarılı şarkıcılarımızdan...

DERYA ULUĞ

Ebru Gündeş' e yaptığı 3 yıllık vokalistliğin ardından "Okyanus" şarkısıyla piyasaya sert bir giriş yaptı.

Bence' mizi 90' lara damga vuran bir şarkıyla sonlandıralım.1|1
21
bllrbia KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

 • Hepsi birbirininden başarılı sanatçılar emek verdiler emeklerinin sonuçlarını aldılar benim bunların arasından sesini en çok beğendiğim kişi Deniz Seki gerçekten işine aşık bir kadın hapiste bile şarkı yapmayı bırakmadı
  Güzel bir bence olmuş eline sağlık 😊

  1|0
  0|0
 • Demet akalın !!!

  1|0
  0|0
Yükleniyor...