Disney Üçlüsünün En Sevdiğim Şarkıları

Henüz çocukken Disney isimli kanalda dizileri ve filmleri yayınlanan kişiler şu anda yirmili yaşlara geldi ve şarkıcılık yapıyorlar. Disney üçlüsünden kastım: Miley Cyrus, Demi Lovato ve Selena Gomez. Şimdi bu üçlünün her birinin en sevdiğim üç şarkısını paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

Miley Cyrus

Disney Üçlüsünün En Sevdiğim Şarkıları

Bir dönem kontrolsüz davranışları, dergilere verdiği çıplak pozlar ve uyuşturucu kullanması ile gündeme gelse de son zamanlarda kendini oldukça toparladı. Sık sık yoga yapıyor, evcil hayvanları ile ilgileniyor, hayır işleriyle uğraşıyor. Kürk ve deri giymeyi tamamen bıraktı, nesli tükenmek üzere olan hayvanlar için yapılan etkinliklere katıldı. Muhtemelen eski davranışlarını bırakmayıp kendine zarar vermeye devam etseydi hem ününü kaybedecekti hem de genç yaşta uyuşturucu yüzünden ölen ünlüler kervanına katılacaktı. Bu kadar magazinsel bilgi yeter.

Miley hem iyi bir söz yazarı hem de sesi güçlü. Kendi yaşıtları içinde en çok şarkı sözü yazan kişi seçildi. Albüm satışları da yine yaşıtlarına göre daha fazla. Şu sıralar Amerikanın en ünlü ses yarışması olan The Voice'de jürilik yapıyor ve yeni albümü üzerinde çalışıyor.

Can't Be Tamed

Who Owns My Heart

FU

Demi Lovato

Demi Lovato da ergenlik dönemini sıkıntılı geçiren ünlülerden. Hem bipolar bozukluğa sahipti hem de alkol ve uyuşturucu bağımlısıydı. Neyseki rehabilitasyona gitti ve tedavi oldu. Psikolojik hastalıklara dikkat çekmek ve kendi gibi olan insanlara yardım etmek için kitap yazdı, söyleşilere katıldı ve çeşitli konuşmalar yaptı. Son hareketi ise oldukça havalıydı: Ruhsal hastalıkları yüzünden tedavi gördüğü hastanenin ortaklarından birisi oldu.

Demi'nin çok fazla şarkısını biliyorum ve dinliyorum çünkü tarzını ve şarkı sözlerini seviyorum. Demi çok başarılı bir söz yazarı, sesi güçlü ve canlı performansları en iyi şarkıcılardan, enstrüman çalabiliyor. Bence Disney'den çıkan en yetenekli kişi.

Nightingale

Warrior

My Love is Like a Star

Selena Gomez

Birkaç sene önce Justin Bieber ile ilişki yaşadığı yüzünden nefretleri üzerine çekse de o günleri geride bırakan Selena tamamen müzik kariyerine odaklandı. Yeni albümünü yayınlayıp dünya turuna çıktı fakat maalesef hastalandı ve turuna ara vermek zorunda kaldı. Şu sıralar daha çabuk iyileşmek için dinleniyor.

Selena yetenekli bir oyuncu ama şarkıcılığı diğerlerine göre biraz sönük. Sesi fazla güçlü değil ve çoğu şarkısını kendi yazmıyor. Yine de severek dinlediğim şarkıları var.

Kill Em With Kindness

I Want You To Know

Love You Like A Love Song


3|2
31
Hao_Asakura KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

  • Bu kız git gide gözümde 3-5 yaşında çocuk sınıfına düşüyor :D güzel bence yazıyor ama çocuk olduğunu hissediyorum

    0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;