Türkiye'nin En Yakışıklı 6 Ünlüsü

Son zamanlarda gerçekten bir tane bile yakışıklı/güzel ünlü bencesi yapmadığım için eksiklik hissetmeye başlamıştım asdf. Bu eksikliği bu bence ile tamamlamak istedim. Elbette sıralama tamamen Ben'ce yani; bana göre. Sevdiğim bey hariç diyerekten sıralamaya gelelim;

Oğuzhan Koç

Özellikle gözüme 'gitsem diyorum' klibinde daha bir ilgi çekici gelen 1985 doğumlu ünlümüz, bazı filmlerde de rol almış, kendi bestelediği parçaları başkaları ile paylaşmaktan çekinmemiştir. Resmen bir melek.

Türkiye'nin En Yakışıklı 6 Ünlüsü

Murat Boz

Buna ne denilebilir ki? Her şey ortada 😁 Çok amaçlı ünlümüz, 1980 doğumlu olup dizilerde, yarışmalarda, kliplerde her türlü ünlülük gerektiren aktivitelerde bulunmuştur. Bu gidişle bulunmaya da devam edecektir herhalde. Ünlü gibi ünlü.

Yusuf Çim

Çilek kokusu dizisindeki cool karakteri ile gönüllerde taht kursa da, şu an oynadığı dizide gözümden düşüyor gibi. 1991 İstanbul Fatih doğumlu olduğunu da eklemeden geçmeyelim.

Mehmet Günsür

Bence'nin ilk üçten sonrası sarmadı beni ne yalan söyleyeyim ama talep çok 😂 1975 yılında dünyaya gelmiş olup, 7 yaşlarında ünlü olmaya merdiven dayamış olan ünlümüzün, muhteşem yüzyıl dizisindeki rolü bir süre daha hatıralardan silinmeyecek gibi.

Yalın

Modası biraz geçmiş, üzerine ne güller koklanmış olsa da adam yakışıklı. Kendisi 1980 İstanbul doğumlu ve şarkılarının da çoğusu güzel yani hakkını yemeyelim.

Burak Özçivit

Kendisi sıralamada yoktu fakat bu kadar evrim geçirince ayıp ettiğimi hissettim hak etmiş bence de. Eskiden manken olan ünlümüz nedense kadınların göz bebeği haline gelmiş olup, 1984 doğumludur. Yine de Çalıkuşu oynadığı en iyi diziydi ama Kara sevda dizisi de çokoş yani.

Dünyan en yakışıklı ünlüleri deseydim sıralamayı alacak ilk kişi;

Benceyi okuyanlar temsili değil;


1|3
2115
-Eyll- KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

  • Bunları geride bırakan yeni ünlüler var keşke onlara yer verseydin :) emegine saglik

    1|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor... ;