Ünlülerin Gerçek Meslekleri

Merhabalar, bir bence ile daha karşınızdayım :) Bu bencemde sizlere televizyonlarda görmeye alışık olduğumuz ünlülerin ünlü olmadan önceki mesleklerini paylaşacağım. Hadi başlayalım :)

Beyazıt Öztürk

Ünlülerin Gerçek Meslekleri

Kısaca "Beyaz" olarak bilinen Beyazıt Öztürk ünlü olmadan önce radyo programcılığı yapıyordu.

Mahmut Tuncer

Halay komutanı Mahmut Tuncer ünlü olmadan önce Urfaspor'da profesyonel futbolcuydu. Sesi arkadaşları tarafından çok beğenilir. 1979 yılında Urfa'nın kurtuluşu yıldönümündeki kutlamaya İbrahim Tatlıses'in gelmemesi sebebiyle teknik direktörü sahneye onun çıkmasını istedi. O akşam sahneye çıkar. Birçok ünlü sanatçının menajerliğini yapan Mehmet Ali Yanıkoğlu Ankara'dan Şanlıurfa'ya gider ve Mahmut Tuncer ile tanışır. Ve "Seni sanatçı yapalım." der. Mahmut Tuncer'in ünü artar ve meşhur bir ses sanatçısı olur.

Murat Kekilli

Murat Kekilli ailesinin yoksul olmasından dolayı zamanında hamallık yapmış, Adana ve Ceyhan'da karpuz tarlalarında çalışmıştır.

Ferdi Tayfur

Babasının ölümünden dolayı eğitimi yarım kalan Ferdi Tayfur, üvey babası tarafından şekerci dükkanına çırak olarak verilmiştir. Daha sonraları da çiftlikte çalışarak aile geçimine katkıda bulunmuştur.

Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe zamanında çocuk bakıcılığı, tezgahtarlık ve pazarlamacılık yapmış.

Rafet El Roman

Rafet El Roman Almanya'da yaşamış, 16 yaşında şarkı sözleri yazmaya başlamıştır. Rafet El Roman bir dönemler müezzinlik de yapmış.

Elvis Presley

Rock'n Roll'un kralı olarak bilinen Elvis Presley, zamanında kamyonculuk yapmış.

Brad Pitt

Ünlü aktör Brad Pitt, ünlü olmadan önce bir restoranda tavuk kılığında reklam yapıyordu.

Ebru Gündeş

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ünlü olmadan önce bir zamanlar konfeksiyon işçisi idi.

Umarım bencemi beğenmişsinizdir. Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

#MisterGentleman


23|7
2216
MisterGentleman KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

  • Geldiğin yeri unutmayacaksın. Bir zamanların konfeksiyon işçisinin "Yakında kocam bana Marsıda alacak" demesi, sonrası malum.

    1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

  • keşke daha faydalı şeyler için emek harcasanız. Bize hiçbir faydası olacağını düşünmüyorum bu bilgilerin. Ama ortada harcanmış olan bir emek var. Emeğine sağlık..

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...