O Sadece Hüsnü Çoban Olarak Kalmadı!

Size bugün Hüsnü Çoban'dan bahsedeceğim ve onun en temel özelliklerinden bir kaç tanesine yer vereceğim, onu benim cümlelerimle tanıyalım iyi okumalar dilerim ..

Hüsnü Çobanın,ölümünün bu kadar sosyal medya'da ses getirmesinin sebebi, Türkiye seyircisinin kendinden bir şeyler bulmasından dolayıdır. Yatan sebep hepimizin hepimizin ihtiyaç duyduğu, bir insan olmasıdır .

Hüsnü Çoban gönüllere taht kurmuş polis karakteridir...

O Sadece Hüsnü Çoban Olarak Kalmadı !Hüsnü Çoban; hani hep deriz ya, iyi polis şöyle olmalı diye hüsnü kanunları uygulamaya çalışan kötülere karşı savaş açan devletin kurallarına karşı çıkan insanlara acımasız bir şekilde kelepçeyi takan polise iyi bir örnektir.

İyi aile babası olan Hüsnü Çoban !

Polislik zor meslek, aynı zaman da aile babası olduğun için, ailene dışarıdaki yaşadığın kötü olayları yansıtmaz gizlersin, eve gidince, hiç bir şey yokmuş gibi, davranırsın. Onların iyi olduğunu sağ salim olduğunu görmek mutlu eder seni... Hüsnü Baş Komiser de aile kavramının bilincinde bir adamdır ...

İyi dost ve iyi adam Hüsnü Çoban!

Günümüzde, dostluk denen kavram zaten tükenmiş kimse kimseye arkasını dayayıp güvenmiyorken, herkes biri birinin iyi dostu kötü gün gelince yarıda bırakıyorken Hüsnü gibi adamlara gerçekten ihtiyacımız olduğunu daha iyi anlıyoruz, gerçekten adam gibi adamlar iyi dostlara hepimizin ihtiyacı var ..

İyi bir ekip arkadaşı Hüsnü Çoban ...

Polislik mesleğinde yaşamakta ölmekte ekip işidir arkanda kimseyi bırakamaz keyfi hareket edemezsin çünkü tek bir hata ölümle veya telafisi olmayan sonuçlara sebep olabilir. Dizide Rıza Baba'nın kurduğu bir cümle var, beni çok etkiler çok doğru bir sözdür ...

"Bu meslekte yaşamak da ölmek de ekip işidir. yaşamak da, ölmek de"

Zeki ve cesur adam Hüsnü Çoban !

Polislik; riskli meslek, hayatının her anı tehlikeden ibaret çünkü hayat ne zaman ne olacağı belli olmaz cesur, yürekli , pratik ve zeki olmak gerekir.Ne zaman hangi hamleyi ne zaman yapacağını önceden hesaplanmak gerektiren polislik; gerçekten takdir edilesi meslek gruplarındandır ..

Hüsnü Çoban'da tüm polisler gibi tüm vasıfları taşıyan bir baş komiserdir ...

Bizden birisi olduğu çok belli Hüsnü Çobanın başka bir dünyadan gelmedi... Onun da ailesi, sevdikleri dostları sorumlu olduğu şeyler var... Bazen hayat mükemmellikler getirmez, bazen vazgeçmemek mücadele etmek gerekir .

Aslında bazı diziler hayattan kurgulanmış gerçeklerdir...Hüsnü çoban'da Özgür Ozan tarafından; hayat bulmuş baş komiser karakteridir ..

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

#pilavüstü #Hüsnüçoban


12|9
2625

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Bitsin artık su saçma dizi. İstanbul'da o kadar polis var hatta o kadar polis memuru var saçmalığa bak her işe bunlar gittiği gibi hepside başkomiser , komiser felan. Memurlar napıyor size emir verip çay mı içiyorlar ofisde? Rıza baba desen zaten emliyet amiri ama maşallah operasyonlara da gidiyor böyle saçmalık olur mu ya git allahını seversen vuruluyo vuruluyo ölmüyo kurtlar vadisine dersniz bide saçma diye :D :D Hep de aynı üstelik mafyanın içine murat sızıyo onların adamı gibi oluyo sonra onları yakalıyorlar bilmem ne abuk sabuk senelerdir.

  0|1
  0|0
  • Valla ona bir şey diyemem hüsnü özel karakter dizi de ondan bahsettim :)

  • Hepsini Göster
  • Sinema filmi olsa bak bakılabilir ona bişey demem ayrı bişey olabilir gerçekden. :D Çocuklar duymasında da iyidi iyi yapıyordu kılıbık rolünü felan.

  • Aynen ya güzel adam kaç senelik oyuncu normaldir rol kesmesi

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 25

Erkekler Ne Diyor 24

Yükleniyor... ;