Şubatta Gösterime Girecek Olan Deadpool Filminin Karakterleri

Filmimizde Wade Wilson adlı asker olan karakterimiz bir gün hastaneye gittiğinde kanser olduğunu öğrenir.Fakat karakterimize kendisini süper kahraman yapacaklarına dair bir teklif gelir. Ve ondan sonra Deadpool hikayesi başlar. Nasıl mı? Buyrun.

Şubatta gösterime girecek olan Deadpool filminin karakterini tanıyalım.

Deadpool kendisine örnek olarak DC Evreninden DeathStroke'u (Slade Wilson) örnek almıştır.İsminden de anlayacağınız üzere Wade örnek aldığı kişinin soyadını ve tarzını seçer.Kendisi tam bir katildir.

Ninja eğitimi almıştır ve oldukça iyi bir nişancıdır.İyileşme yeteneği Wolverine'den daha yüksek seviyedir. Parçalansa dahi tekrardan canlanabilir. Deadpool tam bir deli hatta şizofrendir.

Deadpool'un iyileşme yeteneği ona süper insan kuvveti kazandırmıştır. Deadpool iyi bir plan ustasıdır. İnsanlara en saçma gelen planı bile onun için tutarlıdır. Şüphesiz ki saçma planları genellikle tutmuştur.

Deadpool iyileşme yeteneğinin yanı sıra ölümsüzdür.Ultron Çağında ve Galaksinin Koruyucularında gördüğümüz Thanos tarafından ölümsüzlükle lanetlenmiştir.

Bilmeyenler için buyrun Thanos

Thanos , Deadpool'u Ölüm'e aşık ettiği için ölümsüzdür.Ölüm yani Death Marvel evreninde kötü bir süper kahramandır.

Deadpool dört dil bilmesiyle beraber , telepatik güçleri olanlara karşı da dayanıklıdır. Demiştik ya deli olduğu için zihnine girmeye telepatlar bile cesaret edemez.

Evet arkadaşlar şimdilik bu kadar. 12 Şubat'ta görüşmek üzere.

Deadpool 1. ve 2. fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.Umarım seversiniz.


2.Fragman0|1
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • Adamım ya cidden sağlam bir film yapmışlar gibi gözüküyor yeniden. Eline sağlık

    0|1
    0|0
Yükleniyor...